کد خبر: 718598 A

مدافع نساجی مازندران امیدوار است به همراه مجید جلالی آنها بتوانند سهمیه شهر قائمشهر را در لیگ برتر حفظ کنند.

فرشاد فرجی در گفت و گو با ایلنا، درباره شرایط تیم نساجی مازندران در تعطیلات نیم فصل اظهار داشت: خداراشکر بعد کش و قوس‌هایی که وجود داشت و زمانی که از دست رفت آقای جلالی به عنوان سرمربی جدید ما معرفی شدند. بیشتر صحبت ایشان این بود که با زمانی که از دست رفته باید بیشتر تلاش کنیم و پیش برویم تا به بهترین روند برسیم.

مدافع نساجی درخصوص جدایی جواد نکونام گفت: برای ایشان آرزوی موفقیت دارم دوست داشتیم در کنار هم باشیم اما شرایط فراهم نشد و امیدوارم در ادامه سرمربیگری موفق باشند. آقای نکونام زحمات زیادی برای تیم کشیدند و با ایشان به لیگ برتر صعود کردیم و نام او در تاریخ مازندران، قائمشهر و فوتبال نساجی می‌ماند. به هر حال این فوتبال است و سرمربی جدید معرفی شده است و حال به دنبال اهداف جدید هستیم.

فرجی درباره پیشنهادهای موجود در نقل و انتقالات گفت: چند پیشنهاد خیلی خوب داشتم اما شرایط امسالم فرق می‌کند چراکه در تیم شهر خودم بازی می‌کنم و به مردم شهر دین دارم. کار نیمه تمامی داریم و باید آن را تمام کنیم. امیدوارم بتوانم بهترین بازی‌ها را انجام بدهم و به موفقیت تیم کمک کنم.

مدافع سرخپوشان درباره پیش بینی از جایگاه نساجی در نیم فصل دوم گفت: قطعا در نیم فصل دوم شرایط سخت‌تر خواهد بود و تیم‌ها با جذب بازیکن و تقویت پا به مسابقات می‌گذارند. ما هم با توپ پرُتر وارد می‌شویم و ما هم از زمان از دست دادیم و در یارگیری عقب ماندیم. یک همت همگانی خواهیم داشت تا فصل را به بهترین شکل به پایان برسانیم. دوست داریم سهمیه لیگ برتری را پس از 24 سال حفظ کنیم و بعد از آن به فکر رتبه بهتر هستیم. 

جواد نکونام مجید جلالی نساجی مازندران فرشاد فرجی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر