کد خبر: 718500 A

استقلالی‌ها سه‌شنبه به تهران بازگشتند تا دور جدید تمرینات را در تهران درحالی برگزار کنند که هنوز در فصل نقل و انتقالات موفق به جذب بازیکن جدید نشدند.

به گزارش ایلنا، تیم فوتبال استقلال چند روزی است برای برپایی اردوی 10 روزه عازم آنتالیای ترکیه شده است. آنها دو بازی دوستانه هم در آنجا برگزار کردند که در یکی از آنها شکست خورده و در دیگری که همین دیروز مقابل یک تیم باشگاهی از برزیل بود، به پیروزی رسید.

استقلالی‌ها سه‌شنبه به تهران بازگشتند تا دور جدید تمرینات را در تهران درحالی برگزار کنند که هنوز در فصل نقل و انتقالات موفق به جذب بازیکن جدید نشدند.

از باشگاه استقلال خبر می‌رسد کار انتقال امید نورافکن مدافعی که فصل گذشته از جمع آبی‌پوشان جدا شده و به شارلوای بلژیک پیوسته است تقریبا نهایی شده است. البته در این بین یک مشکل اصلی وجود دارد و آن هم این است که باشگاه شارلوا این بازیکن را به صورت قرضی و در ازای دریافت یک مبلغ هنگفت به استقلال بازمی‌گرداند.

طبق شنیده‌ها اختلاف باشگاه استقلال و شارلوا چیزی نزدیک به 300 میلیون تومان است که قرار است طرفین طی روزهای آینده بر سر مبلغ به توافق برسند. البته نورافکن تمام توافقات لازم را با استقلال انجام داده و حتی مدیر برنامه‌های وی مقدمات برگزاری جلسه با استقلالی‌ها را هم نیز فراهم کرده است.

مشکل اصلی این روزهای استقلال مالی است و اگر اسپانسر این باشگاه به تعهدات خود عمل کند آن وقت استقلالی‌ها علاوه بر جذب نورافکن، می‌توانند دو بازیکن خارجی مدنظر خود را نیز جذب کنند. قرار است بعد از بازگشت تیم ملی امید از اردوی قطر، نورافکن مذاکرات نهایی را با استقلالی‌ها انجام داده تا به عنوان اولین بازیکن به تیم سابقش بازگردد. البته استقلالی‌ها باید خیلی زود بار خود را در نقل و انتقالات ببندند تا داستان مشابه سرور جباروف برای‌شان پیش نیاید.

جباروف همان بازیکنی که اعلام کرده بود اگر استقلالی‌ها طلبش را پرداخت کنند، شاید دوباره به این تیم بازگردد اما وقتی پولش را گرفت، به تیم رده پنجمی کشورش بازگشت.

استقلال امید نورافکن
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر