کد خبر: 718455 A

نقش اول نقل‌وانتقالات زمستانی، تراکتورسازی تبریز بود. مالک متمول این باشگاه ابتدای فصل سه کاپیتان تیم ملی را جذب کرد،

به گزارش ایلنا، بی‌گمان نقش اول نقل‌وانتقالات زمستانی، تراکتورسازی تبریز بود. مالک متمول این باشگاه که ابتدای فصل سه کاپیتان تیم ملی را جذب کرد، در زمستان هم پرتحرک بود. زنوزی جرج لیکنز را به عنوان سرمربی به تیمش اضافه کرد و البته کوین کنستانت را هم که سابقه بازی در میلان ایتالیا را در کارنامه دارد به عنوان هافبک دفاعی به جمع بازیکنان تراکتور افزود.

محمدرضا اخباری دیگر خرید تراکتورسازان بود و گفته می‌شود آنها به دنبال جذب رضا قوچان‌نژاد هم هستند. همچنین سپاهان هم به عنوان قهرمان نیم‌‎فصل، توانست محمد ابراهیمی را جذدب کند. ابراهیمی مهاجم سابق تراکتور و بازیکن مورد علاقه امیر قلعه‌نویی است. آنها البته علی قربانی، بازیکن سابق استقلال را هم خریده‌اند. هواداران پرسپولیس هم زیاد نباید از شرایط تیم‌شان ناراضی باشند.

آنها در دور رفت تیم خوبی داشتند که فقط به خاطر تفاضل گل از کسب عنوان قهرمانی نیم‌فصل ناکام ماندند. علاوه بر چهار بازیکن پیش‌خرید شده یعنی مهدی ترابی، سروش رفیعی، مهدی شیری و مهدی شریفی، پرسپولیسی‌ها محمد نادری را در خط دفاع و ماریو بودیمیر را برای خط حمله خریدند تا پرونده نقل‌وانتقالاتی‌شان بسته شود.

پرسپولیس یک اردوی 12 روزه آماده‌سازی هم در قطر داشت که برانکو از کیفیت آن راضی بوده است. تا اینجا اما شاید بازنده بزرگ زمستان، استقلال تهران بوده است. اوضاع از چند جهت بر وفق مراد آبی‌ها نیست. مطالبات بازیکنان این تیم پرداخت نشده و آنها از این مساله بسیار عصبانی هستند؛ آنقدر که مرتب پست مشترک اعتراضی منتشر می‌کنند.

همین دلخوری‌ها باعث شد تمرینات استقلال با یک هفته تاخیر آغاز شود و کاروان این تیم به جای هوای گرم دوحه، در هوای بارانی ترکیه اردو بزنند. در کنار تمام این مسایل،‌ پروژه جذب بازیکن هم در این تیم به مشکل خورده و هدف اصلی شفر در نقل‌وانتقالات که همان خرید مهاجم و هافبک هجومی بود فعلا محقق نشده است. همه اینها نشان می‌دهد استقلال برای شروع دور برگشت با مشکلات قابل توجهی دست به گریبان خواهد بود؛ مخصوصا که برنامه این تیم هم در آغاز نیم‌فصل بسیار دشوار است.

تراکتورسازی تبریز نقل‌وانتقالات زمستانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر