کد خبر: 718262 A

مهاجم اسبق فوتبال ایران:

فرشاد پیوس با ابراز خرسندی از پیروزی تیم ملی فوتبال ایران مقابل عمان تاکید کرد: این تیم نشان داد توانایی قهرمانی جام ملت های آسیا را دارد و هر چند در ادامه بازی های سخت تری داریم اما با توجه به انسجام تیمی فتح جام بعد از 43 سال امکانپذیر است.

به گزارش ایلنا، مهاجم اسبق تیم ملی فوتبال ایران در گفتگو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان گفت: بازی خوبی را از تیم ملی فوتبال ایران شاهد بودیم بطوریکه در اکثر دقایق کنترل بازی را در اختیار داشتیم و از همه مهمتر با تدبیر و هوشمندی مقابل عمان بازی کردیم و توانستیم برد خوبی را بدست آوریم .

فرشاد پیوس ادامه داد: تیم ملی عمان هر چند در حد و اندازه هخای فوتبال ما نیست اما حضورش در این مرحله برای ما قابل احترام بود و خوشبختانه  تیم ملی هم عمان را دست کم نگرفت و با هوشمندی و تدبیر مقابل انها به میدان رفتیم و انتظار این است که تیم ملی همچنان با اقتدار ادامه دهد و این روحیه بالا و انسجام تیمی که واقعا قابل تحسین است تا فتح جام استمرار یابد .

آقای گل اسبق فوتبال ایران تاکید کرد: تیم ملی فوتبال ایران برتری خود در قاره کهن را در جام جهانی و در این رویداد به اثبات رساند اما هنوز کار تیم ما تمام نشده و این بردها و بازی های خوب و هوشمندانه امیدواری‌ها را برای کسب جام قهرمانی بیشر کرده است .

فرشاد پیوس خوشحالی مردم را مورد توجه قرار داد و تصریح کرد: موفقیت های تیم ملی فوتبال ایران اثر مستقیمی در شور و نشاط مردم دارد و چه چیزی بالاتر از این مهم که هر برد و موفقیت های خوب می تواند دل این مرذدم را شاد کند بنابراین کار تیم ملی فوتبال ایران ارزشمند است و امیدوارم با فتح جام شادی مردم تکمیل شود.

تیم ملی فوتبال ایران فرشاد پیوس جام ملت های آسیا 2019
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر