کد خبر: 718257 A

با توجه به انتظارات فشار روانی بیشتری روی تیم ما وجود داشت

مربی تیم ملی امید و بازیکن اسبق تیم ملی معتقد است این تیم برای موفقیت در جام ملت ها بیش از هر چیز به آرامش نیاز دارد.

به گزارش ایلنا و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، سهراب بختیاری زاده که به همراه تیم ملی امید در اردوی قطر حضور دارد پیرامون مسابقه ایران برابر عمان در جام ملت های آسیا گفت: خوشبختانه بازی خوبی انجام شد و نتیجه خوبی گرفتیم که ما را به مرحله بعدی رساند. طبیعتا حساسیت مرحله حذفی بیشتر است و روی عملکرد تیم تاثیر می گذارد خصوصا با توجه به اینکه ما تیم قدرتمندتری نسبت به عمان هستیم و روی کاغذ انتظارات بیشتری از ما وجود داشت که فشار روانی مضاعفی ایجاد می کند. به نظرم عمان در شروع بازی راحت تر از ما بود و به همین شکل صاحب یک ضربه پنالتی شدند اما خوشبختانه بیرانوند این ضربه را مهار کرد. در نیمه دوم عملکرد بهتری داشتیم و بسیار خوب کار کردیم تا مقابل تیم با انگیزه عمان به یک پیروزی شیرین برسیم. 

مدافع اسبق تیم ملی همچنین گفت: تیم ما حالا به آرامش نیاز دارد و همه ما در ایجاد این آرامش تاثیرگذار هستیم. خصوصا از تهران باید جو مناسب و شرایط خوبی به تیم تزریق شود. در واقع همه اهالی فوتبال از تیم حمایت کنند تا مراحل بعدی را هم به خوبی سپری کنیم و این حمایت همه جانبه در اطراف تیم شکل بگیرد.

بختیاری زاده در پایان پیرامون چین اظهار داشت: قطعا ما نسبت به آنها تیم قدرتمندتر و بهتری هستیم اما چینی ها هم نظم خوبی پیدا کرده اند و به خوبی به بازی بر می گردند که این مسئله مهمی است. تیمشان در کارهای فنی انعطاف خوبی دارد و ساختار تاکتیکی خودش را حفظ می کند. فراموش نکنیم که در مرحله حذفی فرصت هیچ اشتباهی وجود ندارد و باید در این مرحله بدون اشتباه و با تمرکز بازی کنیم تا به مرحله نیمه نهایی و جمع چهار تیم پایانی برسیم.

سهراب بختیارزاده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر