کد خبر: 717957 A

کاپیتان تیم ملی در مورد بازی با عمان صحبت کرد.

به گزارش ایلنا، اشکان دژاگه پس از پیروزی ۲ بر صفر ایران مقابل عمان در مرحله یک هشتم نهایی جام ملت‌های آسیا اظهار کرد: واقعا بازی سختی بود و عمان تیم خوبی بود و فوتبال خوبی ارائه داد. خدا را شکر علیرضا بیرانوند با توپی که مهار کرد، ما را در بازی نگه داشت. فکر می‌کنم اگر آن توپ گل می‌شد، کارمان سخت می‌شد. این تیم‌ها می‌دانند که اگر گل بزنند چه کار کنند. خدا را شکر پنالتی گرفته شد و نشان داده شد که همه ما کنار هم هستیم.

او درباره گلی که از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند، گفت: من همیشه در موقع پنالتی زدن در لحظه آخر تصمیم می‌گیرم که به کجا بزنم که خدا را شکر به گل تبدیل شد.

کاپیتان تیم ملی درباره بازی با چین در مرحله یک‌چهارم نهایی جام ملت‌ها گفت: این که چین تا مرحله یک‌چهارم نهایی صعود کرده نشان‌دهنده کیفیت خوب آن‌هاست. ما هر بازی که جلو می‌رویم کارمان سخت‌تر می‌شود. من قبلا گفتم که هر مرحله بدن‌ها خسته‌تر می‌شوند. امروز هم واقعا به بازیکنان فشار آمد. چهار روز وقت داریم به خودمان برسیم و هم چین و هم خودمان را آنالیز کنیم. ان‌شاءالله جلوی چین بازی خوبی انجام می‌دهیم.

دژاگه در ادامه در پاسخ به این سوال که آیا سرمای هوای امشب آن‌ها را اذیت کرد؟ توضیح داد: من فکر می‌کنم خنکی هوا به نفع بازیکنان ما بود. در بازی با ویتنام واقعا هوا خیلی گرم بود.

او درباره تداوم آمادگی بازیکنان تیم ملی در ادامه رقابت‌ها اظهار کرد: ما از همان اول گفتیم که بازی به بازی پیش می‌رویم. من خودم بازی به بازی پیش می‌روم. خدا را شکر تا الان توانستم به تیم ملی کمک کنم. هشت سال است که در تیم ملی حضور دارم و در این بازی‌ها باید به تیمم کمک کنم. همان‌طور که زمانی که من مصدوم بودم تیم پشت من بود. در این چند سال درگیر مصدومیت‌هایی بودم که همیشه تیم ملی و کی‌روش پشتیبان من بودند. الان سعی می‌کنم این موضوع را در زمین جبران کنم و موقعیت خوبی برای این کار است.

کاپیتان تیم ملی در پاسخ به این سوال که چقدر جو تیم ملی و صحبت‌های کارلوس کی‌روش به بازگشت او از مصدومیت کمک کرده است؟ بیان کرد: آقای کی‌روش از همان روز اول پشت من بود و واقعا از او تشکر می‌کنم. او همیشه به من اطمینان کرده است. الان هم وقت آن است که من نشان دهد که پشت او و تیمم هستم.

دژاگه در پایان در پاسخ به این سوال که آیا دلیل تعویضش مصدومیت بوده است؟ گفت: خیر تعویض من به خاطر مصدومیت نبود.

اشکان دژاگه تیم ملی فوتبال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر