کد خبر: 717948 A

جام ملت‌های آسیا 2019

سرمربی تیم ملی عمان در نشست خبری پس از بازی با ایران شرکت کرد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

به گزارش ایلنا، پیم وربیک در نشست خبری بعد از شکست مقابل ایران و حذف از  جام ملت‌های آسیا، اظهار داشت: فکر می‌کنم همه از دیدم این بازی لذت بردند. اتمسفر خیلی خوبی در ورزشگاه بود. ایران یک تیم تمام عیار است. آنها خیلی خوب می جنگند. بسیار خوب حریف را تحت فشار‌ قرار می دادند و توانستند خیلی خوب بازی کنند. اگر ما می توانستیم در نیمه اول گل بزنیم یا بدون رد و بدل شدن گل به رختکن برویم اتفاقات خوبی می افتاد.

سرمربی تیم ملی فوتبال عمان خاطرنشان کرد: شانس آنها در برد بیشتر از ما بود و به همین خاطر به حریف تبریک می‌گویم. ما باختیم و من اینجا هستم تا بگویم دوباره شروع خواهیم کرد. جو خیلی خوبی در ورزشگاه بود و باید به هواداران ایران هم تبریک بگویم. ایران تیم بهتری بود. ایران بازیکنان خیلی خوب و مربی ممتازی دارد.

وربیک در پاسخ به این سوال که بسیاری از افراد ایران و ژاپن را شانس اصلی قهرمانی می دانند و چه دیدگاهی در این مورد دارد، اظهار داشت: ژاپن سازمان بسیار خوب و تیم خیلی خوبی دارد. ایران هم تیم قدرتمند و بسیار خوبی دارد که می توانند برای خلاقیت بجنگند و به موفقیت برسند. هر دو تیم شانس زیادی برای موفقیت دارند.

وی درباره اینکه آیا در تیم ملی عمان می‌ماند،‌ اظهار داشت: برنامه من ماندن در این تیم است. مدت زیادی نیست به این تیم آمده‌ام. می‌خواهم پس از حضورم در عمان کار را به خوبی جلو ببر‌م. مردم عمان عاشق فوتبال هستند و باید یکی از بهترین لیگ‌ها را در این کشور ایجاد کنیم.من به آینده تیم عمان خیلی امیدوارم.

​سرمربی عمان، افزود: ایران تیمی تشکیل شده از هشتاد میلیون جمعیت است و طبیعی است توانایی‌های فردی بیشتری داشته باشد. عمان نسبت به این کشور کوچک‌تر است اما کشوری بسیار زیبا با مردی عاشق فوتبال است.

وی درباره عدم استفاده از برخی بازیکنان در ترکیب تیمش، اظهار داشت: اگر‌ بازیکنی مثل محسن القصانی ‌در زدن ضربات نهایی مشکل داشت این بخشی از فوتبال است. این بازیکن بخشی از استراتژی ما بود. من برای آینده تیمم خیلی شانس قائلم و قطعا پیشرفت هایی خواهیم داشت.

تیم ملی عمان جام ملت های آسیا 2019 پیم فربیک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر