کد خبر: 717654 A

ملی پوش اسبق تیم ملی فوتبال بابیان اینکه تیم عمان از قدرت تیم فوتبال ایران می‌ترسد، گفت: نباید با ایجاد حواشی و ضربه زدن به خودمان دل دشمنان را شاد کنیم.

به گزارش ایلنا، حسین بادامکی در گفت‌وگو با پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی درخصوص بازی امروز تیم ملی ایران گفت: بازی‌های تک حذفی همیشه حساسیت بالایی دارد و بسیار خطرناک است، نباید تیم مقابل را دست کم بگیریم. 

وی ادامه داد: تیم ملی باید تمرکزکافی را داشته باشد تا بتوانیم از سد عمان بگذریم، امیدوارم بازیکنان تیم ملی با ارائه بازی خوب وانرژی مثبت به مرحله بعد صعود کنند. 

بازیکن اسبق تیم ملی فوتبال تصریح کرد: تیم عمان در حد و‌اندازه کلاس تیم ما نیست و از ما می‌ترسند، نمی‌توان گفت آن‌ها می‌توانند فشارجدی به ما وارد کنند مگراینکه خودمان این شرایط را برای آن‌ها فراهم کنیم. 

بادامکی باتأکید برمنطقی بازی کردن تیم ملی مقابل عراق گفت: ایران در بازی امروز هجومی ظاهر خواهد شد و باید توجه داشت در بازی با عراق ما هدفمان صعود به عنوان تیم اول گروه بود، نباید خودمان را به آب و آتیش می‌زدیم و بازیکنان را خسته می‌کردیم. 

وی خاطرنشان کرد: از این مرحله به بعد تیم‌های قدرتمندی مقابل ما ظاهر می‌شوند و دیدارهای جذاب‌تری را شاهد خواهیم بود، ما توان و پتانسیل قهرمانی را داریم ولی باید حواسم به حواشی باشد تا باضربه زدن به خودمان دشمنان شاد نشویم. 

تیم ملی فوتبال ایران حسین بادامکی جام ملت های آسیا 2019
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر