کد خبر: 717418 A

عضو اسبق تیم ابی پوشان پایتخت، تیم ملی فوتبال را از آن تمام مردم ایران دانست و‌ تاکید کرد: این تیم متعلق به شخص خاصی نیست برای همین موفقیت و پیروزی‌های این تیم شادی را به تمام ایرانیان هدیه می‌کند.

به گزارش ایلنا، سیروس دین محمدی در گفت و گو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان اظهار داشت: تیم‌ملی فوتبال در شرایط بسیار حساسی قرار دارد و در این شرایط باید ارامش را به اردوی تیم ملی، تزریق کرد. 

او با اشاره به سرعت اطلاع رسانی توسط فضای مجازی تصریح کرد: هر گونه چالش و‌حاشیه می‌تواند بر عملکرد تک تک ورزشکاران‌مان اثر بگذارد و این مساله از سوی همه ما به‌ویژه رسانه‌ها باید مورد توجه قرار بگیرد. 

عضو اسبق تیم ملی فوتبال با تاکید بر این‌نکته که هدف تیم‌ملی قهرمانی در اسیاست افزود: خوشبختانه تمام امکانات توسط فدراسیون و‌ وزارت ورزش و جوانان برای انجام این مهم، مهیا شده است. 

او در بخش دیگری از سخنانش امکاناتی که براماده‌سازی ملی پوشان‌فوتبال کشورمان مهیا شده را مورد توجه قرار داد و افزود: امکانات امروز با امکانات گذشته بسیار متفاوت است و‌ ما خدا را شاکریم که جوانان ورزشکارمان در این شرایط، تمرینات خود را پیگیری و‌در مسیر موفقیت گام برمی دارند. 

دین محمدی گفت: تیم ملی متعلق به شخص خاصی نیست متعلق به مردم ایران است یک نفر در موفقیت تیم دخیل نیست،  برای همین موفقیت و پیروزی‌های این تیم دل همه ایرانیان را می‌کند.

تیم ملی فوتبال ایران سیروس دین محمدی جام ملت های آسیا 2019
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر