کد خبر: 717352 A

محمد پنجعلی کاپیتان اسبق تیم ملی فوتبال ایران:

کاپیتان اسبق تیم ملی فوتبال ایران مسیر ایران برای رسیدن به عنوان قهرمانی را مسیر خوب و نسبتا هموار دانست و در عین حال تاکید کرد : نباید هیچ حریفی را دست کم بگیریم چرا که تیم ها مقابل ایران انگیزه بالایی دارند.

به گزارش ایلنا، محمد پنجعلی کاپیتان اسبق تیم ملی فوتبال ایران در گفتگو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان دیدار ایران و عمان در مرحله یک هشتم نهایی جام ملت های آسیا را دیداری مهم برای اهداف بزرگ ایران دانست و اظهار داشت: نمی توان از نظر دور داشت که پتانسیل ایران در حد قهرمانی و فتح جام است اما این به ان معنا نیست که تیم های حریف را دست کم بگیریم . بنابراین باید در مصاف فردا مقابل عمان با تمام قوا حاضر شویم چرا که هر مرحله که به پیش می رویم بازی ها سخت تر می شود .

 مدافع اسبق تیم ملی فوتبال ایران ادامه داد: هر چند عمان از دسته حریفان درجه دوم آسیا محسوب می شود و آنچه مسلم است مشکل خاصی مقابل این تیم نداریم و قطعا باید پیروز میدان باشیم ولی به هرحال در فوتبال نباید چنین حریفانی را دست کم گرفت .

محمد پنجعلی پتانسیل ایران برای کسب عنوان قهرمانی را بالا دانست و توضیح داد: با توجه به اینکه با تیم های یمن و ویتنام همگروه بودیم پیروزهای خوبی به ارمغان آمد تا با اقتدار صدرنشین شویم و مسیر بهتری را برای رسیدن به فینال با این بردها انتخاب کردیم و امیدوارم در استمرار موفقیت های تیم ملی فوتبال ایران شاهد فتح جام ملت های آسیا بعد از 43 سال باشیم تا دل مردم شاد شود چرا که این تیم تیم ملی ایران و متعلق به تمام مردم است و مهم شاد کردن دل مردمی است که در هر دوره عاشقانه و خالصانه تیم ملی را حمایت و پشتیبانی کردند.

تیم ملی فوتبال ایران محمد پنجعلی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر