کد خبر: 716620 A

بازیکن ملی پوش کشورمان می گوید از اینکه به همراه تیم ملی برای قهرمانی می جنگد خوشحال است.

به گزارش ایلنا، سامان قدوس  درخصوص بازی عراق گفت: هر بازی بهتر، بهتر می شویم و امروز بازی سختی داشتیم. بازی محکمی بود اما جریان بازی روان نبود چون داور دائم سوت زد که این کار را کمی سخت کرد ولی ما سعی کردیم فوتبال بازی کنیم. به خاطر تماشاگران مسابقه و آنهایی که از ایران بازی ما را می دیدند.

وی در خصوص صحنه برخورد شدید خود با بازیکن عراق گفت:  نمی خواستم به بازیکن عراق برخورد نکنم و پرش کنم که به پایم برخورد نکند اما ناخواسته روی پای بازیکن حریف افتادم.

بازیکن ملی پوش کشورمان درباره افزایش محبوبیتش در میان هواداران فضای گفت: فکر نمی کردم در این مدت کوتاه در دل مردم جای بگیرم ولی خوشحالم، سعی می کنم هر بازی بهتر بهتر بازی کنم تا دل آنها شاد شود.

قدوس درباره آمادگی خود جهت جشن قهرمانی آسیا گفت: کمی زود است برای فکر کردن به قهرمانی، من فقط به بازی بعدی فکر می کنم و باید ببینیم با کدام تیم در بازی بعد روبه رو می شویم.

وی در خصوص از دست دادن بازی مقابل پاریس سن ژرمن به خاطر همراهی تیم ملی خاطر نشان کرد: از بازی در آمیان خوشحالم، ولی از اینکه به همراه تیم ملی برای قهرمانی بازی می کنم هم خوشحال هستم.

تیم ملی فوتبال ایران جام ملت های آسیا سامان قدوس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر