کد خبر: 716614 A

کاپیتان تیم ملی کشورمان می گوید در صحنه مشکوک به پنالتی بازیکن عراق او را شارژ کرده است.

به گزارش ایلنا، امید ابراهیمی در مورد بستن بازوبند کاپیتانی تیم ملی در دیدار مقابل عراق، گفت: این افتخار بزرگی است اما در تیم ملی کسی دنبال این مسائل نیست. مهم تیم ملی است. با تشخیص سرمربی تیم ملی به نمایندگی از بچه‌ها بستم. این برایم باعث افتخار است اما مهمترین مسئله موفقیت تیم ملی است.

وی در مورد اینکه در یک صحنه او در محوطه جریمه سرنگون شد و آیا پنالتی رخ داد،‌گفت: بله من را کاملا شارژ کرد. من در حال رفتن به سمت دروازه بودم و موقعیت خوبی داشتم اما بازیکن حریف من را شارژ کرد و فکر می‌کنم پنالتی رخ داد. داور جایگیری خوب نداشت و گرنه می‌‌توانست پنالتی بگیرد.

ابراهیمی در مورد اینکه همه انتظار دارند او هافبک دفاعی باشد اما امروز پشت مهاجمان بود و گاهی به سمت راست می‌رفت، گفت:  امروز با توجه به تشخیص کی‌روش امروز بیشتر هافبک راست بودم و پشت مهاجمان نبودم. این وظیفه‌ای بود که کی‌روش به من داد و سعی کردم خواسته کادرفنی را در زمین اجرا کنم. 

وی در مورد اینکه امروز گاهی بازی گره می‌خورد، خاطرنشان کرد:‌ هدف ما صعود بود. در لحظاتی بازی گره می‌خورد و با بازیکنان صحبت می‌کردیم که شرایط بهتر شود. خدا را شکر به هدفمان برای صعود به عنوان تیم اول دست یافتیم. امیدوارم در بازی بعد با هر تیمی رو به رو شدیم نتیجه خوبی بگیریم.

کاپیتان تیم ملی در دیدار مقابل عراق در مورد اینکه بازیکنان عراق به دنبال جنگ روانی بودند، گفت: عراقی‌ها یک مقدار به دنبال تنش بودند و خیلی به فکر فوتبال بازی کردن نبودند. اگر فوتبال بازی می‌کردند ما راحت‌تر بازی می‌کردیم. وقتی یک خطا معمولی می‌شد 3-4 نفره حمله می‌کردند تا تمرکز بازیکن ما را برهم بزنند. اگر فوتبال بازی می‌کردند ما هم راحت‌تر کار می‌کردیم. متاسفانه به دنبال تنش بودند و ما هم نتوانستیم راحت بازی خودمان را انجام دهیم. خدا را شکر با وجود این شرایط به هدفمان برای صعود به عنوان تیم اول دست یافتیم.

جام ملت های آسیا امید ابراهیمی تیم ملی فوتبال ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر