کد خبر: 716516 A

بازیکنان استقلال تهران از شرایط موجود در تیم و عدم پرداخت معوقات مالی ناراضی هستند.

به گزارش ایلنا، بازیکنان تیم فوتبال استقلال تهران پس از معرفی شدن فرهاد مجیدی به عنوان دستیار وینفرد شفر حاضر به بازگشت به تمرینات شدند و آنطور که امیرحسین فتحی، سرپرست باشگاه اعلام کرد قرار شد حدود 7 درصد از مطالبات آبی پوشان در حواله‌ای به آنها پرداخت شود.

با وجود اینکه یک هفته از تمرینات بازیکنان استقلال در ترکیه می‌گذرد، دقایقی پیش آنها با انتشار متنی هماهنگ به وضعیت فعلی معترض شدند. آنها ابتدا قرار بود در کمپ اسپایر قطر اردو برپا کنند اما به ترکیه رفتند تا در زمستان تمرینات آماده سازی را پیش ببرند.

آبی‌ها به دلیل مشکلات مالی تا به امروز حتی بازیکنی هم خریداری نکرده‌اند و مشخص نیست چه زمانی مشکلات مالی آنها حل و فصل خواهد شد.

متنی که بازیکنان استقلال به اشتراک گذاشته‌اند به شرح زیر است:

با سلام خدمت هواداران خوب تیم بزرگ استقلال 

ما بازیکنان در مقابل نام بزرگ استقلال چیزی نیستم، اگر حرفی هم زده میشه فقط برای موفقیت بیشتر تیمه تا کی باید بشنویم، درباره اتفاقات خوب صحبت کنیم، ولی فقط و فقط حرف. چیزی که مدیران خوب یاد گرفتن ، قرار دادن ما بازیکنان مقابل شما عزیزان است. از حق و حقوق خودمون گذشتیم برای آمادگی هر چه بیشتر بدون هیچ گونه دریافتی حاضر به شرکت در تمرین شدیم ولی حتی به حداقل وعده ای که به ما بعد از ٤ ماه پول نگرفتن دادند عمل نکردند. اردوی قطر رو به دلایل نامعلوم لغو کردن و به هوای سرد و بارونی انتالیا آوردن و همه چیز رو خوب جلوه دادن ما دستمون به جایی نمیرسه.

با این پست خواستیم صدای خودمون رو به گوش شما هوادارا که سرمایه اصلی این باشگاه هستین برسونیم که همه شنیدها در حد حرفه. اگر قراره کسی کاری برای باشگاه بزرگ استقلال بکنه باید خالصانه و مخلصانه باشه، نه برای شهرت !!!!!

خدمت اقای وزیر باید عرض کنیم، وقتی مدیر عامل ایرانسل برای پرداخت پول، با باشگاه استقلال موضع دارد، دیگر توقعی جز این نداریم و وضعیتی بهتر از این نخواهیم داشت.

وزیر ورزش و جوانان استقلال تهران ایرانسل
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر