کد خبر: 716485 A

سرخ پوشان تمریناتشان را در شرایطی در قطر ادامه می‌دهند که انگار حضور آنها در این کشور زیاد به مذاق برخی‌ها خوش نیامده است.

به گزارش ایلنا، برخی از منتقدان پرسپولیس معتقد هستند که این تمرینات بیشتر به عکس یادگاری گرفتن و خوش و بش با سایر تیم‌ها می‌گذرد و سرخ‌پوشان اردوی خوبی برگزار نمی‌کنند. این منتقدان معتقدند پرسپولیسی‌ها در قطر مشغول عکس گرفتن با چهره‌های نامدار و شناخته شده دنیای فوتبال هستند و از این اردو هیچ سود فنی نمی‌برند!

این انتقادها در شرایطی صورت می‌گیرد که هر روز تمرینات سفت و سخت برانکو صدای بازیکنان پرسپولیس را در آورده و تیم پرسپولیس درست مثل پیش فصل در حال بدنسازی کامل است و برای مسابقات فشرده و طولانی نیم‌فصل دوم لیگ برتر و لیگ قهرمانان 2019 آماده می‌شود.

هر چند آمادگی بدنی بازیکنان پرسپولیس با وجود محرومیت این باشگاه و کمبود شدید مهره، موجب حیرت بسیاری از اهالی فوتبال و کارشناسان شده بود مشخص نیست چطور این منتقدان از نحوه آماده‌سازی تیم برانکو و اردوی این تیم ایراد می‌گیرند. در واقع آمادگی بدنی بازیکنان پرسپولیس در این فصل بر تمام رقبای داخلی و خارجی ثابت شده و شاید دلیلی نداشته باشد تا برانکو و اعضای کادر‌فنی‌اش درصدد پاسخگویی به اتهامات رقبا و منتقدان باشند اما ذکر یک نکته در این میان ضروری است.

اینکه اگر هر روز نفراتی مثل بورا میلوتینوویچ، ایوان لکو، برادران کواچ، مانوئل نویر، توپالوویچ (مربی دروازه‌بان‌های بایرن مونیخ) و ژاوی در محل تمرینات یا بازی دوستانه پرسپولیس حاضر می‌شوند دلیل بر اعتبار و اهمیت تیم پرسپولیس و کادر‌فنی‌اش بوده و می‌تواند مایه خوشحالی باشد.

در واقع اینکه برانکو و دستیارانش ارتباط خوبی با مربیان تیم‌های اروپایی دارند و به این بهانه چهره‌هایی مثل کواچ و میلوتینوویچ در تمرین پرسپولیس حاضر می‌شوند، می‌تواند به جای انتقاد، حس خوب منتقدان را برانگیزد چرا که این ارتباطات هم از جذابیت‌های فوتبال است.

جالب است که برخی تیم‌ها در حالی در کشورهای دیگر در حال برگزاری اردوی تمرینی‌شان هستند که با شرایط بد آب و هوایی روبه‌رو شدند و حتی قادر نیستند تمریناتشان را در بیرون از سالن انجام دهند.

لیگ برتر فوتبال ایران پرسپولیس تهران برانکو ایوانکووویچ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر