کد خبر: 716457 A

در لابه‌لای نقل و انتقالات سرد و بی‌روح استقلال که هیچ پیامد مثبتی برای این تیم نداشته است، تنها دو مربی به کادرفنی استقلال اضافه شدند که حضور یک نفر آنها بیشتر مانور تبلیغاتی بود برای کارهایی که باید استقلالی‌ها انجام می‌دادند اما انجام نشد.

به گزارش ایلنا، شفر در نیم فصل دو مربی به کادر خود اضافه کرد؛ فرهاد مجیدی و مارتین فورکل با قابلیت‌های متفاوت به استقلال آمدند تا کارهای جدید انجام دهند. حضور اولی بیشتر جنبه آینده‌سازی و افزایش روحیه تیمی را دارد و از سوی دیگر حضور فرهاد قطعا انگیزه فوق‌العاده‌ای به آبی‌ها خواهد داد. 

فورکل نیز جانشین ساناک در استقلال است و آبی‌ها حالا یک مربی با مدرک درجه یک اروپایی و جوان و پر انرژی برای تمرینات خود دارند؛ دو مهره‌ای که قطعا برای شفر تفاوت خواهند ساخت. بخش دیگر ماجرا ورودی‌ها است که تازگی برای مخاطب استقلال ندارد و کاملا قابل پیش‌بینی بود که به جمع استقلالی‌ها در نیم فصل دوم اضافه می‌شوند. در نیم فصل دوم مرتضی آقاخان، داریوش شجاعیان و محسن کریمی در لیست جدید استقلال قرار می‌گیرند. 

سه بازیکنی که در نیم فصل اول حضور نداشتند. البته این حضور خیلی به چشم هواداران استقلال نیامد. آن‌چه بیش از هر چیزی برای استقلال مهم است و باید در فصل نقل و انتقالات به آن توجه شود و به نوعی حلقه گمشده این تیم محسوب می‌شود، جذب یک مهاجم است. آبی‌ها این روزها در تمرینات خود تنها خلا یک مهاجم نوک برای جانشینی گرو را احساس می‌کنند و تقریبا لیست این تیم بسته شده است؛ دیر اضافه شدن این مهاجم قطعا برای آبی‌ها تبعاتی دارد اما نباید فراموش کرد که استقلال با اضافه کردن سه مهره قبلی، همین حالا هم تیم کاملی برای لیگ برتر دارد و از سوی دیگر با توجه به سخت بودن خرید بازیکن خارجی، مدیران استقلال حق دارند که وسواس زیادی در این مسیر به خرج بدهند.

 این یک تصویر کامل از بایدها و نبایدهای استقلال است. قیاسی بین داشته‌ها و نداشته‌های استقلال اما نداشته‌های استقلال این روزها بیشتر به چشم می‌آید چون حلقه گمشده استقلال هنوز پیدا نشده و به نظر می‌رسد مسوولان تیم هم در پیدا کردن آن عاجز مانده‌اند.

لیگ برتر فوتبال ایران استقلال تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر