کد خبر: 716284 A

یاران فلورین گاردوش مقابل شاگردان شفر

استقلال در اولین بازی تدارکاتی خود پنجشنبه به مصاف تیمی از سوپر لیگ رومانی می‌رود.

به گزارش ایلنا،استقلال در اولین بازی تدارکاتی خود پنجشنبه به مصاف تیمی از سوپر لیگ رومانی می‌رود. اسپورتیو مونیسیال پولیتنسا که در برخی از سایت‌ها پلی یاش هم نوشته شده از سال 2014  به لیگ یک رومانی آمده است. در لیگ 14 تیمی رومانی و در پایان هفته بیست و یکم آنها نهم جدول هستند.

آبی و سفیدپوشان که در آرم آنها تصویر 2 اسب  ایستاده دیده می‌شود، یک تیم متوسط رو به ضعیف در کشورشان هستند. آنها در پایان فصل بین رتبه‌های ششم تا دهم جدول قرار گرفته‌اند. اغلب بازیکنان  اسپورتیو مونیسیال اهل رومانی هستند اما چند بازیکن از کشورهای کیپ ورد، کامرون، غنا، اسپانیا، پرتغال، هلند، نروژ، اوگاندا، فرانسه و کنگو در این تیم توپ می‌زنند. این تیم در فصل 2016-2017 در مقدماتی لیگ اروپا حضور داشت که بعد از تساوی خانگی 2-2 و شکست خارج از خانه 2 بر یک برابر هایدوک اشپیلت کرواسی خیلی زود از این رقابت‌ها کتار رفت.

آمار 26 گل زده و 32 گل خورده نشان می‌دهد که آنها خط حمله ضعیفی داشته و خط حمله آنها هم تعریف چندانی ندارد. اسپورتیو 4 بازیکن ملی‌پوش دارد و فلورین گاردوش مدافع 31 ساله و 193 سانتی‌متری که سابقه بازی در استوا بخارست و ساوتهمپتون انگلیس را دارد تنها ستاره نسبتا سرشناس رقیب استقلال محسوب می‌شود. ارزش این بازیکن 5 میلیون یورو است! البته مشخص نیست فلاویوس استویکان سرمربی رومانیایی این تیم برابر استقلال به ستاره گران‌قیمت تیمش بازی می‌دهد یا نه؟

 

استقلال اسپورتیو مونیسیال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر