کد خبر: 716276 A

مدافع ماشین سازی از شرایط این تیم در تعطیلات لیگ برتر صحبت کرد.

مسیح زاهدی در گفتگو با خبرنگار ورزشی ایلنا در خصوص وضعیت ماشین‌سازی در تعطیلات لیگ برتر اظهار داشت: اوضاع خوبی داریم و خدا را شکر مصدومانی که در هفته‌های پایانی نیم فصل داشتیم هم کم کم اضافه شدند و شرایط بازی پیدا کردند و اردوی خوبی هم در کیش داشتیم که به این آمادگی کمک بیشتری کرد.

وی افزود: تیم ما شرایط خوبی دارد و فقط نیاز به اضافه شدن چند بازیکن در فاز هجومی داریم تا تقویت شویم. تاییدی از پارس جم اضافه شده و شنیده‌ام که یک مهاجم خارجی قرار است اضافه شود و صحبت ادینیو مطرح است. امیدوارم با تقویت در خط حمله در نیم فصل دوم اوضاع بهتری پیدا کنیم.

مدافع ماشین‌سازی در ادامه گفت: فکر می‌کنم در نیم فصل دوم اوضاع بهتری پیدا کنیم و توانایی حضور در بین 6 تیم بالای جدول را داریم و حتی می‌توانیم برای کسب سهمیه تلاش کنیم و امیدوارم این اتفاق بیافتد چرا که واقعا تیم خوبی هستیم.

زاهدی در مورد مسائل مالی هم عنوان کرد: خدا را شکر اوضاع خوب است و فکر می‌کنم تنها تیم‌های لیگ که تا الان 45 تا 50 درصد دریافتی داشته‌اند تراکتورسازی و ماشین‌سازی باشند و از زحمات اقای زنوزی و مدیران باشگاه تشکر می‌کنم.

وی در مورد حضور کنعانی‌زادگان به عنوان تنها نماینده ماشین‌سازی در تیم ملی گفت: حسین از بهترین مدافعان ایران است و این را نشان داده و خوشحالم که مقابل ویتنام بازی کرد و عملکرد خوبی داشت و امیدوارم به همراه تیم ملی به مراحل بالا برود و قهرمان شود و موجب خوشحالی همه ما باشد.

مدافع ماشین‌سازی در پایان با اشاره به وضعیت تیم ملی خاطرنشان کرد: تیم ملی اوضاع خوبی دارد و فکر می‌کنم عراق را خیلی راحت بتوانیم شکست دهیم و کار سختی مقابل این تیم نداریم. تیم ملی شانس اصلی قهرمانی است.

لیگ برتر فوتبال ماشین سازی تبریز مسیح زاهدی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر