کد خبر: 716205 A

استقلال با خارجی‌هایش توافق کرده

باشگاه استقلال هنوز نتوانسته بدهی‌اش به بازیکنان را تسویه کند و تعدادی از بازیکنان هنوز بابت فصل گذشته طلبکار هستند.

به گزارش ایلنا، باشگاه استقلال هنوز نتوانسته بدهی‌اش به بازیکنان را تسویه کند و تعدادی از بازیکنان هنوز بابت  فصل گذشته طلبکار هستند. حواله‌هایی که در اختیار آنها قرار گرفته به پول نقد تبدیل نشده است و دوباره می‌رود تا شرایط آبی‌ها بحرانی شود. امیرحسین فتحی برای آرام کردن تیم به آنها می‌گوید پول ندارد ولی قول داده تا در سریع‌ترین زمان ممکن به حساب آنها پول واریز شود.

در چنین شرایطی خرید بازیکن خارجی آن هم با دلار بالای 10 هزار تومان قطعا اردوی استقلال را به‌هم می‌ریزد و مدیران باشگاه باید پاسخگوی بازیکنان ناراضی باشند که تا امروز به بهانه بی‌پولی و تهیه پول در سریع‌ترین زمان ممکن آنها را راضی به تمرین کرده است. امیرحسین فتحی در صحبت‌های خودش هم به این موضوع اشاره کرد و گفت نمی‌خواهد در چنین شرایطی بازیکن جدید بگیرد. از طرف دیگر خبر می‌رسد آبی‌ها با گزینه‌های مورد نظرشان مذاکره کرده و به توافق هم رسیده اند اما فعلا زمان مناسبی برای رونمایی از آنها نیست!

وقتی مدیران باشگاه با اطمینان از خرید یکی، دو مهاجم خوب و رزومه دار خارجی در روزهای آینده می‌گویند و پرویز مظلومی هم از هواداران می‌خواهد نگران خرید مهاجم خارجی نباشند حتما خبرهایی است.

وینفرد شفر که قبل از پایان نیم فصل به دنبال خرید مهاجم خارجی بود و در پایان بازی‌ها طبق ادعای سایت باشگاه یک هفته در تهران مانده بود تا 20 ساعت برای انتخاب گزینه‌های مورد نظرش و تماشای فیلم وقت بگذارد این روزها به اضافه نشدن مهاجم مورد نظرش هیچ اعتراضی ندارد.

در این شرایط شایعاتی که از نهایی شدن کار خارجی‌های استقلال خبر می‌دهند باورپذیرتر به نظر می‌رسند.

در چنین شرایطی شنیده می‌شود تا قبل از حل شدن مشکل حواله بازیکنان و پرداخت درصدهای باقی مانده خبری از آمدن مهاجم خارجی نیست اما شفر و باشگاه نفرات مورد نظرشان را پیدا کرده‌اند و به وقتش سر و کله مهاجم خارجی آبی‌ها هم پیدا خواهد شد. گزینه‌هایی که فتحی و شفر خوب می‌دانند چه کسانی هستند و نام‌شان چیست!       

 

باشگاه استقلال الحاجی گرو مارکوس نویمایر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر