کد خبر: 716173 A

جام ملت‌های آسیا 2019 ؛

دو تیم ایران و عراق از دو مهاجم خطرناک در ترکیب خود بهره خواهند برد.

به گزارش ایلنا؛ تیم ملی فوتبال ایران امشب از ساعت 19:30 به وقت ایران در سومین دیدار خود در مرحله گروهی جام ملت‌های آسیا به مصاف عراق می رود.

دو تیم ایران و عراق در جدال سرگروهی جام ملت‌های آسیا رودروی هم قرار خواهند گرفت و از همین رو جدال این دو تیم از اهمیت بالایی برخوردار است. علاوه بر اهمیت صدرنشینی در گروه این بازی به دلایل دیگری نیز حساس است که یکی از آن‌ها تقابل سردار آزمون مهاجم اصلی تیم ملی ایران و مهند علی ستاره جوان تیم ملی عراق است.

این دو بازیکن که تورنمنت فوق‌العاده‌ای پشت سر گذاشته‌اند در این دیدار نیز در ترکیب تیم‌های خود قرار خواهند گرفت تا با گلزنی و ارائه بازی خوب  به تیمشان در راه کسب عنوان صدرنشینی کمک کنند. آزمون تا به اینجای کار 3 گل را به ثمر رسانده و بعد از معز علی قطری که 5 گل به ثمر رسانده در رده دوم بهترین گلزنان جام قرار گرفته است و عملکرد پرانتقاد خود در جام جهانی را به دست فرموشی سپرده است.

مهاجم تیم روبین کازان در نیم‌فصل اول لیگ روسیه به عنوان بهترین بازیکن تیم خود انتخاب شد و در 14 مسابقه موفق شد 4 گل به ثمر برساند و 4 پاس گل را هم از خود به ثبت برساند. آزمون با این آمادگی و با این عملکرد خوب پا به رقابت‌های جام ملت‌های آسیا گذاشته تا بتواند اتفاقات رخ داده در جام جهانی را فراموش کند.

مهند علی ستاره 18 ساله تیم عراق نیز از امیدهای کاتانچ برای فتح دروازه ایران است. وی که با عملکرد خوب خود توجه رسانه‌ها و کارشناسان فوتبال در آسیا را به خود جلب کرده تا اینجای کار توانسته دو گل به ثمر برساند و در تعقیب معز علی و سردار آزمون باشد. مهند علی پس از یونس محمود کاپیتان پرافتخار عراقی‌ها در نوک پیکان خط حمله عراق قرار می‌گیرد و سایه سنگین کاپیتان سال‌های گذشته این تیم را روی سر خود حس می‌کند اما وی توانسته با عملکرد خوبی که از خود نشان داده ثابت کند که جانشین خوبی برای یونس محمود است و قصد دارد مانند او قهرمان جام ملت‌های آسیا باشد و رویای آن را در سر می‌پروراند.

هر آنچه که هست باید منتظر باشیم و ببینیم چه اتفاقاتی در این دیدار رخ خواهد داد و عملکرد کدام بازیکن به چشم خواهد آمد، سردار آزمون یا مهند علی.

سردار آزمون جام ملت های آسیا 2019 مهند علی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر