کد خبر: 716132 A

در حالی که استقلال فضای نسبتا آرامی را سپری می‌کرد امیرحسین فتحی، سرپرست این باشگاه با مصاحبه علیه مدیران گذشته این باشگاه بار دیگر تشنج را بر آسمان این باشگاه حاکم کرد. فتحی در اظهاراتی به انتقاد از سیاست مدیران برکنارشده پرداخته و با جملاتی تند و کنایه‌آمیز آنها را به ریخت‌و‌پاش‌های اضافی متهم کرده است.

به گزارش ایلنا، اینکه فتحی چرا در این برهه ناگهان یاد تصمیم‌های مدیران سابق افتاده و علیه آنها شمشیر کشیده و بخصوص انتقادهایی هم به نحوه مدیریت فتح‌ا...‌زاده داشته، احتمالا به سوال‌های تحریک‌آمیزی مربوط می‌شود که در یکی از مصاحبه‌های اخیر داشته، اما صحبت‌های آقای سرپرست در این برهه نه‌تنها باری از روی دوش استقلال برنمی‌دارد، بلکه بر مشکلات این تیم می‌افزاید. فتحی باید در نظر داشته باشد که اکنون درون تیمش بسیار ملتهب است و بازیکنان از شرایطی که در تیم حاکم شده رضایت ندارند. اعتصاب یک هفته‌ای بازیکنان و امتناع از حضور در تمرینات، برگشت خوردن حواله‌هایی که در آستانه سفر به ترکیه به بازیکنان داده شد و جذب نشدن بازیکنان خارجی، خود تاییدی است بر آنچه در استقلال می‌گذرد، اما سرپرست استقلال با باز کردن مباحث فرعی و بی‌ارتباط به دوران مدیریت خود و وظایفی که در مهم‌ترین زمان نقل و انتقالاتی بر عهده دارد، عملا استقلال را وارد باتلاق تازه‌ای کرده و دست مدیران سابق را هم باز گذاشته تا علیه سیاست‌هایش مصاحبه کنند. این وضعیت تنها تنش‌ها در استقلال را افزایش می‌دهد و هیچ محصول دیگری برای مجموعه کنونی نخواهد داشت.

این رویه که مدیران استقلال بعد از انتصاب، دایما علیه مدیران قبل‌تر از خود مصاحبه می‌کنند سال‌هاست در استقلال دیده می‌شود و یکی از دلایلی که سبب شده در سال‌های اخیر استقلال جامی در لیگ به دست نیاورد همین تنش‌هاست. فتحی نیز مانند افشارزاده و افتخاری در حالی وارد این بازی شده که از ابتدای ورودش به دایره مدیریت باشگاه استقلال، روند نرمی را در پیش گرفت و همواره در مواجهه با سوال‌هایی که درباره نحوه مدیریت سال‌های قبل می‌شد جانب احتیاط را رعایت می‌کرد و با حرفه‌ای‌گری به سوال‌ها پاسخ می‌داد اما به نظر می‌رسد پروژه به حاشیه کشیدن او نیز به‌خوبی جواب داده و فتحی هم نتوانسته در برابر سوال‌هایی که مشخص است پاسخ دادن به آن برای استقلال حاشیه ایجاد می‌کند تاب بیاورد.

استقلال لیگ برتر فوتبال ایران پرسپوليس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر