کد خبر: 716127 A

اوله‌گونار سولسشایر توانست با رکورد سر مت بازبی برابری کند و بهترین آغاز یک مربی منچستریونایتد در تاریخ لیگ را رقم بزند. یونایتد با سولسشایر در لیگ برتر پنج پیروزی پیاپی کسب کرده است.

به گزارش ایلنا، سولسشایر در شش بازی نخست خود در یونایتد شش برد کسب کرده که البته پنج برد در لیگ بوده است. البته در حال حاضر گرت ساوت‌گیت، دیه‌گو سیمئونه و موریسیو پوچتینو گزینه‌های یونایتد برای هدایت تیم برای فصل بعد هستند.

با این حال پیروزی مقابل کاردیف، هادرزفیلد، بورنموث و نیوکاسل در لیگ برتر و همچنین ردینگ در جام حذفی باعث شده بود که سولسشایر روند خوبی را تجربه کند و او بهترین نتیجه خود را هم با برد در خانه تاتنهام به دست آورد. این پیروزی به‌ویژه از این جهت اهمیت داشت که پوچتینو یکی از گزینه‌های اصلی هدایت یونایتد برای فصل بعد است.

بازیکنان یونایتد که از دوران ژوزه مورینیو خسته شده‌ بودند، زیر نظر سولسشایر توانسته‌اند دوباره پرانرژی و پرشور شوند.

یونایتد مقابل خط حمله قدرتمند تاتنهام کلین‌شیت کرد. به این ترتیب آنها سه بازی پیاپی در تمامی رقابت‌ها است که کلین‌شیت می‌کنند. دخئا در این بازی 11 واکنش نشان داد که بیشترین تعداد واکنش یک دروازه‌بان در این فصل لیگ برتر به شمار می‌رود.

یونایتد با حضور سولسشایر هنوز نتوانسته رتبه‌اش در جدول را بهبود بخشد اما آنها حالا با آرسنال هم‌امتیاز شده‌اند و فاصله هشت‌امتیازی با این تیم را به صفر رسانده‌اند.

منچستریونایتد لیگ جزیره اوله گونار سولشایر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر