کد خبر: 715497 A

جام ملت‌های آسیا 2019 ؛

ستاره چپ‌پای فوتبال ایران قصد دارد مقابل عراق با نمایشی درخشان خاطرات تلخ چهار سال قبل را به دست فراموشی بسپارد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، وحید امیری که در تیم نفت تهران حضور داشت یکی از مردان مورد علاقه کارلوس کی‌روش بود و توانست یکی از 23 نفر حاضر در لیست سرمربی پرتغالی برای حضور در استرالیا 2015 باشد. امیری در استرالیا در دو دیدار اول روی نیمکت نشست اما در دور سوم مرحله گروهی مقابل امارات به عنوان یار ثابت به میدان رفت و با عملکرد خوبی که از خود نشان داد کی‌روش را مجاب به اسنفاده از او در ادامه مسابقات کرد.

امیری در دور حذفی مقابل عراق و در نیمه‌دوم به جای مسعود شجاعی به زمین آمد و اتفاقا توانست عملکرد فوق‌العاده‌ای از خود نشان بدهد اما قسمت غم انگیز ماجرای امیذی و عراق جای دیگری رقم خورد.

پس از ضربات متعدد پنالتی که به سمت دروازه‌ها نواخته شد نوبت به وحیدامیری رسید تا پشت توپ قرار گرفته و ضربه پنالتی را به گل تبدیل کند اما ضربه‌ی امیری با نهایت بدشانسی به تیر عمودی دروازه برخورد کرد تا ایران در کمال شایستگی از دور رقابت‌ها کنار برود. امیری پس از این اتفاق بسیار ناراحت بود و فریم‌های ماندگار وتلخی را از خود بر جای گذاشت.

01147172

1422091727804_5

حال این بازیکن فرصت این را دارد تا در امارات جبران مافات کند و با عملکرد بی‌نظیر و درخشانی که از خود نشان می‌دهد خاطره‌ی تلخ امارات را به دست فراموشی بسپارد.

تیم ملی فوتبال ایران وحید امیری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر