کد خبر: 715430 A

عملکرد درخشان قطری‌ها نادیده گرفته شد

دو بازیکن از تیم ملی کشورمان در جمع برترین‌های هفته دوم جام ملت‌های آسیا قرار گرفتند.

به گزارش ایلنا، تیم ملی فوتبال ایران در هفته دوم رقابت‌های جام ملت‌های آسیا موفق شد 2 بر صفر از سد ویتنام عبور کند.

در تیم منتخب هفته دوم رقابت‌ها از نگاه فاکس اسپورت، دو ایرانی حضور دارند. سردار آزمون، مهاجم تیم ملی که 2 گل به ویتنام زد و همچنین مرتضی پورعلیگنجی که در خط دفاع تیم کشورمان بازی کرد در این ترکیب حضور دارند.

در تیم منتخب فاکس همچنین دو نماینده از استرالیا وجود دارد که با نتیجه سه بر صفر موفق به شکست فلسطین شد و از تیم میزبان هم سه بازیکن با توجه به پیروزی مهم 2 بر صفر این تیم برابر هند گنجانده شده است.

در نهایت دو بازیکن از ازبکستان که شب گذشته با نتیجه 4 بر صفر ترکمنستان را شکست داد و دو بازینکن از چین که موفق به کسب پیروزی 3 بر صفر برابر فیلیپین شد، در میان 11 بازیکن منتخب از نگاه فاکس قرار دارند.

البته عدم حضور بازیکنی از تیم ملی قطر که شب گذشته مهم ترین پیروزی جام را رقم زد و با درخشش اکرم عفیف که سه پاس گل داد و معز علی که چهار گل زد، در تیم منتخب نشان می دهد که می توان ایرادهایی به کارشناسان شبکه فاکس نیوز آسیا داشت که سه بازیکن اماراتی را به دلیل پیروزی برابر هند در ترکیب تیم منتخب قرار داده است. همچنین چهار بازیکن ذخیره هم برای تیم در نظر گرفته که مهدی طارمی هم در میان آنها قرار دارد.

photo_۲۰۱۹-۰۱-۱۴_۱۴-۲۸-۱۰

 

سردار آزمون مرتضی پورعلی‌گنجی جام ملت‌های آسیا 2019
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر