کد خبر: 715429 A

یک اظهارنظر معمولی از سرمربی تیم ملی برای فرار از انتقادات

کارلوس کی‌روش در آستانه جام جهانی 2018 روسیه در واکنش به انتقادها از کیفیت روزبه چشمی مدعی شده بود این بازیکن «مدرن‌ترین مدافع ایران» در یک دهه گذشته است.

به گزارش ایلنا،کارلوس کی‌روش در آستانه جام جهانی 2018 روسیه در واکنش به انتقادها از کیفیت روزبه چشمی مدعی شده بود این بازیکن «مدرن‌ترین مدافع ایران» در یک دهه گذشته است.

با این وجود در کمال تعجب در دو بازی نخست ایران در جام ملت‌های آسیا هنوز نوبت به حضور چشمی نرسیده است. کی‌روش در بازی اول از زوج آشنای مجید حسینی و مرتضی پورعلی گنجی در قلب خط دفاعی استفاده کرد. بعد از تزلزل مجید، او پژمان منتظری را در نیمه دوم دیدار با یمن جایگزین حسینی کرد.

در این مسابقه هم کنعانی‌زادگان به کار گرفته شد تا آقای مدافع مدرن همچنان از روی نیمکت نظاره‌گر کار هم‌تیمی‌هایش باشد. حالا یا کی‌روش در حوالی جام جهانی تعارف کرده یا چشمی در این شش ماه دچار افت شدید شده است.شاید چهره ناراحت مهدی طارمی در بازی با ویتنام بیش از هر چیز دیگری محصول پاره شدن نوار گلزنی‌هایش متوالی او بود.

از زمان اعزام تیم ملی به قطر برای برگزاری اردوی تدارکاتی، طارمی به طور متوالی موفق به گشودن دروازه فلسطین، قطر و یمن شده بود. این روند اما در بازی با ویتنام متوقف شد. قطعا طارمی برای آقای گلی خیلی روی گشودن دروازه ویتنام حساب کرده بود.

 

 

 

روزبه چشمی جام ملت‌های آسیا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر