کد خبر: 715414 A

روزنامه آ.اس اسپانیا نوشته است که باشگاه رئال مادرید نیم نگاهی به کریشتوف پیاتک، مهاجم تیم فوتبال جنوا دارد و ممکن است برای خرید او اقدام کند.

به گزارش ایلنا، طبق اعلام این روزنامه، جنوا اردوی آماده‌سازی زمستانی‌اش در فصل زمستان را در شهر مورسیای اسپانیا برگزار کرده است و رئالی‌ها هم استعدادیاب‌های‌شان را به محل تمرینات این تیم فرستاده‌اند تا عملکرد مهاجم لهستانی آنها را زیر نظر بگیرند. همین موضوع سبب شده است که شایعاتی مبنی بر تمایل کهکشانی‌ها به خرید پدیده این فصل سری A شنیده شود. 

پیاتک در این فصل با 13 گلی که در سری A برای جنوا زده تنها با یک گل کمتر از کریستیانو رونالدو، دومین گلزن برتر رقابت‌ها بوده است و شانس خوبی برای تصاحب عنوان آقای گل کالچو دارد. عملکرد پیاتک هم توجه مسوولان باشگاه رئال مادرید را جلب کرده است و گفته می‌شود که این باشگاه استعدادیاب‌های خود را به محل بازی دوستانه جنوا با تیم ورزبرگر کیکر از دسته سوم فوتبال آلمان فرستاده است تا بازی او را زیر نظر بگیرند.

پیاتک 23 ساله در این فصل علاوه بر 13 گلی که در لیگ زده، 6 گل هم در جام حذفی زده است و مجموعاً در 21 بازی رسمی‌اش برای جنوا 19 گل زده است. او تابستان سال گذشته با قراردادی 5/4 میلیون یورویی به جنوا پیوست.

 

رئال مادرید لالیگا کریشتوف پیاتک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر