کد خبر: 715398 A

ستاره‌های عراقی استقلال و پرسپولیس باعث شکل گیری یک حاشیه انضباطی در اردوگاه تیم ملی این کشور شده‌اند.

به گزارش ایلنا، بازی با ایران در جام ملت‌های آسیا برای تیم ملی عراق اهمیت زیادی دارد. آنها هم مثل ایران برای صدرنشینی می‌جنگند و جدی‌ترین رقیب خود را ایران می‌دانند.

کاتانچ، سرمربی تیم ملی عراق برای حفظ تمرکز بازیکنانش و دور نگه‌داشتن آنها از حواشی مختلف، از آنها خواسته پیش از بازی با ایران، مصاحبه نکنند. این را مدیر رسانه‌ای فدراسیون عراق گفته: «کاتانچ، سرمربی تیم از ما درخواست کرد که بازیکنان بعد از برد مقابل یمن و پیش از دیدار با ایران مصاحبه نکنند و ما نیز به تصمیم او احترام می‌گذاریم.» 

علی‌رغم این تصمیم، حیدر زکی مجری سرشناس تلویزیون عراق با اصرار و پافشاری زیاد توانست با بشار رسن و طارق همام، دو بازیکن تیم ملی این کشور که نقش پر‌رنگی در نتایج عراق داشتند، گفت و گو و مصاحبه کند.

این موضوع با واکنش دیگر رسانه‌ها و عراقی‌ها رو‌به‌رو شد و بسیاری از آنها عقیده داشتند زمانی که سرمربی تیم چنین تصمیمی می‌گیرد، وظیفه بازیکنان و اهالی رسانه است که به تصمیم سرمربی احترام بگذارند. در واقع رسن و همام به خاطر مصاحبه اخیرشان متهم به بی‌احترامی به مجموعه تیم ملی و سرمربی و دیگر رسانه‌ها شده‌اند. آن هم درست پیش از یکی از حساس‌ترین بازی‌های تیم و این همان چیزی بود که از ابتدا سرمربی تیم از آن می‌ترسید!

استقلال پرسپولیس تیم ملی عراق بشار رسن جام ملت های آسیا 2019 طارق همام
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر