کد خبر: 715355 A

سرمربى تیم ملى فوتبال امید حضور در تورنمنت قطر را فرصت مناسبى براى بالا بردن تجربه بین المللى اعضاى تیم دانست.

به گزارش ایلنا و به نقل از سایت رسمى فدراسیون فوتبال کرانچار ابتدا در خصوص نخستین بازی تیم امید در این رقابت ها گفت:تاجیکستان براى ما یک تیم ناشناخته است و مقابل این تیم تورنمنت را آغاز مى کنیم. با این وجود به دنبال ارائه نمایشى خوب و تحمیل بازى خودمان برابر حریف و ادامه دادن به روند موفقیت در بازى هاى دوستانه خواهیم بود.مى خواهیم نتایج خوبى که در ٤ بازى قبل به دست آمده دنبال کنیم.

سرمربى تیم امید اضافه کرد:این تورنمنت براى ما استفاده زیادى دارد چون ٣ مسابقه را با فاصله و ریتم مناسب تجربه مى کنیم.این یک تورنمنت مناسب و تجربه یا چالش بین المللى خوب براى بازیکنان ماست. سعى مى کنیم به هماهنگى تاکتیکى مناسبى در این بازى ها دست یابیم همچنین بازیکنانمان با وظیفه شناسى لازم در میدان حاضر شوند. 

کرانچار در پایان گفت:یکى از اهداف این است که بتوانیم به تمامى بازیکنانمان فرصت بازى بدهیم. همانطور که مى دانید بیشتر بازیکنان ما در باشگاه خودشان فرصت زیادى براى بازى پیدا نمى کنند. هدف ما این است که در اینجا به دنبال حل این مسئله باشیم و به تمامى بازیکنانمان فرصت بازى برسد. تمرینات خوبى در تهران انجام داده ایم و نتیجه این اردو در اینجا مشخص مى شود.

تیم ملی امید
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر