کد خبر: 715314 A

به زودی مدیرعامل باشگاه انتخاب می شود

سرپرست تراکتورسازی در مورد شرایط این تیم و سرمربی جدیدش صحبت کرد.

به گزارش ایلنا، عباس الیاسی در گفت و گوی رادیویی درباره انتخاب لیکنز به عنوان سرمربی تراکتورسازی اظهار داشت: او مربی خوبی است و سوابق بسیار خوبی در فوتبال داشته است. بعد از بررسی‌هایی که صورت گرفت دیدیم خصوصیات این مربی با فضای استان و شرایط تراکتورسازی نزدیک تر است و با او به توافق رسیدیم. یک دستیار خوب هم همراه این مربی به تبریز آمد در حال حاضر ما قراردادی به مدت ۲ و نیم سال با او امضا کردیم.

وی  در پاسخ به این پرسش که آیا دستیار جدیدی به کادر فنی اضافه می شود یا خیر؟ گفت: فعلا این یک مربی آمده و سایر مباحث را در جلساتی که پیش رو داریم مشخص می کنیم.

سرپرست باشگاه تراکتورسازی در باره اینکه آیا پرونده نقل و انتقالات تراکتورسازی در نیم فصل بسته شده است؟ عنوان کرد: ما یکی دو بازیکن دیگر جذب خواهیم کرد و بحث اروین هم همچنان مطرح است.

الیاسی با اشاره به اولتیماتوم به اروین تاکید کرد: در حال صحبت هستیم. اروین از یک فضایی دیگر به تبریز آمده بود و مدتی زمان نیاز داشت بتواند خودش را با این شرایط تطبیق دهد. او از فضای اروپا آمده بود و این فضا برایش قابل لمس نبود و به همین خاطر دچار مشکلات روحی شد. در حال صحبت و گپ و گفت هستیم تا شرایط بازگشت را فراهم کنیم. بحث اولتیماتوم و این مسائل موضوعات بعدی است. اجازه بدهید در این رابطه گپ بزنیم چرا که مردم این بازیکن را دوست دارند و به درد تیم می خورد تا بتوانیم او را بازگردانیم.

وی در واکنش به این مهم که لیکنز فوتبال ایران را نمی شناسد و آیا از این بابت دچار مشکل نمی شود؟ خاطرنشان کرد: امیرحسین پیروانی به عنوان مربی در کادر فنی ما حضور دارد. او یک فرد کاربلد است که جام جهانی را با تیم جوانان تجربه کرده است. با لیکنز که صحبت کردیم به او گفتیم دستیاران ایرانی در کنارش هستند و عملا در 5-4 هفته ابتدایی سرمربی ما پیروانی است تا این مربی بتواند رفته رفته به شناخت خوبی از تیم دست یابد. حضور پیروانی در کادر فنی این معضلات را حل می کند.

سرپرست باشگاه تراکتورسازی درباره مدیر عامل گفت: به زودی مدیرعامل باشگاه انتخاب می شود باید از علیرضا اسدی و صادق درودگر هم که در گذشته حضور داشتند تشکر کنم.من به عنوان رئیس هیأت مدیره در خدمت تیم هستم و در این مدت برای اینکه چالشی به وجود نیاید سرپرست هم بودم. چندروز دیگر مدیر عامل باشگاه انتخاب می شود.

تراکتورسازی تبریز عباس الیاسی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر