کد خبر: 715171 A

مربى تیم ملى فوتبال امید ایران از اردوى آماده سازى این تیم در تهران اظهار رضایت کرد.

به گزارش ایلنا، فرشاد ماجدى ابتدا در خصوص اردوى تیم امید که پیش از اعزام به قطر در تهران برگزار شد گفت:ما در این اردو با توجه به فرصتى که در اختیار داشتیم بیشتر روى تمرینات آمادگى بدنى و همچنین برنامه هاى تاکتیکى کار کردیم.ایوان کراکان مربى بدنساز تیم هم به جمع ما اضافه شدند و حضور خیلى خوبى در تمرینات داشتند. بچه ها هم از تمرینات این اردو کاملا راضى بودند و حالا در بهترین شرایط راهى قطر مى شویم.

ماجدى در خصوص امکانات و شرایط آماده سازى تیم امید بعد از مسابقات جاکارتا اظهار داشت:همه چیز در بهترین شرایط قرار داشته، تمامى امکانات لازم براى تیم فراهم بوده، اردوها و بازى هاى بسیار خوبى در عمان،کیش  و اردن انجام دادیم و حالا براى شرکت در تورنمنت قطر در این کشور حضور داریم. فدراسیون فوتبال در این مدت تمامى امکانات مورد نیاز تیم را به بهترین شکل فراهم کرد که مهمترین آن بازى هاى تدارکاتى است.

مربى تیم امید در مورد مسابقات قطر نیز گفت:ما یک تورنمنت بسیار مفید و مهم را در پیش داریم.شرایط زمین و آب و هوایى دوحه در بهترین وضعیت ممکن است. همچنین با تیم هایى بازى مى کنیم که به حریفان اصلى ما خصوصا یمن و ترکمنستان شباهت دارند.در واقع مى توانیم شرایط رویارویى با حریفان اصلى و مسابقات مقدماتى را در اینجا تجربه کنیم. باید از این فرصتى که براى تیم امید ایجاد شده بهترین استفاده را ببریم و به دنبال شناخت ترکیب و نفرات اصلى تیم باشیم.

تیم ملی امید ایران فرشاد ماجدى
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر