کد خبر: 715091 A

ادعای آرمان قاسمی در گفت‌گو با ایلنا

کاپیتان تیم پیکان در حال بررسی پیشنهادات خارجی خود است تا در صورت رضایت مدیران پیکان، لژیونر شود.

آرمان قاسمی در گفت و گوی اختصاصی با ایلنا در خصوص معرفی فرکی به عنوان سرمربی این تیم گفت: حقیقتا از زمانی که آقای فرکی آمدند با توجه به عقبه ای که ایشان دارند و نتایج خوبی که در فولاد و سپاهان گرفتند و انگیزه  و تلاشی که بچه های تیم از خودشان  در تمرینات نشان می دهند، انشاالله به امید خدا نیم فصل دوم خوبی را خواهیم داشت.

وی در خصوص افت پیکان در هفته های پایانی نیم فصل اول لیگ برتر گفت: یک فصل فوتبالی پر از فراز و نشیب است ما فصل را خوب شروع کردیم اما متاسفانه با توجه به تعطیلی های مکرر لیگ،  انسان یک یا دو بار می تواند کار را جمع کند. وقتی وقفه های یک ماهه بین بازیهای لیگ می افتد دیگر کار قابل جبران نیست مخصوصا برای تیمی که در دور نتیجه گرفتن افتاده است از آن شرایط آرمانی در لیگ دور می افتد.

مدافع تیم پیکان در خصوص پیشنهاد همکاری تیم های خارجی گفت: از ترکیه و کره جنوبی پیشنهاد گرفته ام اما به دلایلی خودتان بهتر از من واقف هستید فعلا نمی توانم نام آنها را بگویم. با توجه به شرایطی که هست انشاالله تا آخر هفته آینده مشخص می شود شرایطم به چه ترتیبی خواهد بود

قاسمی افزود: البته فعلا بازیکن پیکان هستم و به قراردادم با این باشگاه پایبند هستم. اگر شرایط این باشگاه ها خوب باشد، رضایت داشته باشم و لازم باشد پیشنهاد آنها را با باشگاه در میان می  گذارم و با آنها مذاکره می کنم تا تصمیم لازم را بگیرند. اما تا زمانی که با پیکان قرارداد دارم و  با توجه به اینکه 14 سال در مجموعه پیکان هستم . قطعا اولویت اولم این باشگاه است تاببینیم شرایط چه می شود.

لیگ برتر فوتبال ایران حسین فرکی پیکان باشگاه پیکان تهران آرمان قاسمی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر