کد خبر: 714934 A

مربی نساجی مازندران در گفتگو با ایلنا؛

مربی تیم نساجی مازندران از گزینه‌های هدایت تیم پرطرفدار قائمشهری نام برد.

علی آذری مربی تیم نساجی مازندران در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایلنا در مورد شرایط این تیم اظهار داشت: 15 روز است که تمرینات را شروع کرده‌ایم و تمام بازیکنان در تمرینات حضور مستمر داشتند. شرایط به خوبی پیش می‌رود و تیم ما از انسجام خوبی نیز برخوردار است. به دنبال یک اردوی تدارکاتی هم هستیم که ظرف یک هفته تا 10 روز آینده به اردو برویم و برنامه‌های تیم را در اردویی که خواهیم داشت بهبود ببخشیم.

آذری در خصوص بلاتکلیفی تیم نساجی در انتخاب سرمربی نیز تصریح کرد: بالاخره موردی است که مدیران و مالکان باشگاه باید تصمیم بگیرند. تیم نساجی تیم پرطرفداری است و به همین دلیل انتخاب سرمربی با وسواس زیادی انجام می‌شود. فکر می‌کنم تا یکی دو روز آینده تکلیف سرمربی جدید مشخص شود و وی تمرینات را زیر نظر بگیرد.

وی در خصوص حضور خود در تمرینات نیز تصریح کرد: به سبب رفاقتی که با مسولان باشگاه دارم تمرینات تیم را زیر نظر گرفتم و هیچ چشم‌داشتی در این مورد ندارم. فکر می‌کنم عملکرد خوبی هم داشته‌ایم و بازیکنان تمرینات خوبی را انجام داده‌اند اگر تصمیم بر این گرفته شود که من به عنوان سرمربی فعالیت کنم با افتخار آن را خواهم پذیرفت اگر فرد دیگری سرمربی تیم نساجی شود باید بنشینیم و باهم صحبت کنیم و ببینیم می‌توانیم باهم همکاری کنیم یا خیر.

آذری در خصوص لیست خروجی و ورودی نساجی نیز بیان کرد: قطعا بازیکنانی به تیم ما اضافه خواهند شد و هفت، هشت بازیکن را زیر نظر داریم تا از بین آنها بازیکنان جدیدی برای نساجی جذب کنیم. قطعا سرمربی جدید هم به تیم اضافه شود تفکرات خود را خواهد داشت و بر اساس آن بازیکنان را جذب خواهد کرد. در مورد لیست خروجی هم باید بگویم که تا به این لحظه فقط حامد لک از جمع ما جدا شده و به شکل یک طرفه قرارداد خود را فسخ کرده است.

مربی تیم نساجی در خصوص گزینه‌های هدایت نساجی نیز گفت: آقای فیروز کریمی، مجید جلالی و محمد تقوی صحبت‌هایی را با مسئولان باشگاه داشتند و از بین این عزیزان یک فرد به عنوان سرمربی انتخاب خواهد شد. فکر می‌کنم نهایتا تا 48 ساعت آینده این اتفاق رخ بدهد اگر هم با گزینه‌ای توافقی صورت نگرفت در خدمت نساجی خواهم بود.

 

 

نساجی مازندران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر