کد خبر: 714846 A

تیم امید ایران در تورنمنتی چهارجانبه در قطر شرکت خواهد داشت.

به گزارش ایلنا و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس و طبق اعلام کادر فنی تیم المپیک ایران، 23 بازیکن در پایان اردوی 10 روزه تهران به منظور حضور در تورنمنت چهارجانبه قطر انتخاب شدند. این اردو روز جمعه با انجام آخرین تمرین به پایان رسید. هر دو بازیکن دعوت شده از پرسپولیس نیز در این مرحله از اردوی آماده سازی حضور دارند.

اعضای تیم ملی فوتبال المپیک، امروز با پرواز ساعت 12 راهی قطر می‌شوند تا در کمپ اسپایر دوحه حضور پیدا کنند. این در حالی است که تیم پاری سن ژرمن هم طبق برنامه اعلام شده از سوی مقام‌های قطری برای حضور در یک تورنمنت، امروز وارد اسپایر می‌شود.

تیم المپیک هم به این ترتیب تمرینات خود را در مجاورت سرخپوشان برگزار خواهند کرد که این مساله با توجه به رویکرد مثبت کرانچار نسبت به باشگاه‌ها و دیگر مربیان همچنین ارتباط خوبش با برانکو جالب توجه خواهد بود. نخستین بازی تیم المپیک کشورمان که 68 روز دیگر در دیدار‌های مقدماتی المپیک2020 شرکت می‌کند در تورنمنت قطر، روز 25 دی برابر تاجیکستان برگزار خواهد شد.

گفتنی است؛ بنابر اعلام فدراسیون فوتبال، تورنمنت چهارجانبه قطر با حضور چهار تیم امید ایران، تاجیکستان، کویت و قطر از 25 دی تا اول بهمن در دوحه برگزار خواهد شد. زلاتکو کرانچار این تورنمنت را با توجه به این ترکیب از تیم‌های عربی و آسیای میانه برای آماده‌سازی ملی‌پوشان کشورمان مهم توصیف کرد.

پرسپولیس تیم امید ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر