کد خبر: 714711 A

تیم فوتبال یوونتوس در چارچوب جام حذفی ایتالیا با دو گل از سد بولونیا عبور کرد.

به گزارش ایلنا، شاگردان مکس آلگری در دیداری که به مشکل چندانی نخوردند، در هر نیمه یک بار دروازه حریف را باز کردند و صعود راحتی به مرحله بعد داشتند. 

بازی با برتری یوونتوسی ها در مالکیت توپ آغاز شد و در دقیقه 9، روی اشتباه دروازه بان و مدافع بولونیا، یوونتوس به گل اول رسید.

روی یک ارسال به محوطه جریمه بولونیا بود که داکاستا و کالابرسی در دفع توپ دچار ناهماهنگی شدند و توپ به برناردسکی رسید و او هم با یک ضربه دقیق از پشت محوطه جریمه، کار را تمام کرد.

برتری یوونتوسی ها بعد از این گل هم ادامه داشت اما موقعیت خاصی روی دروازه ها ایجا نمی شد. در دقیقه 29، روی یک ضربه کرنر، بونوچی صاحب موقعیت شد اما شوت او دقیقا به جایی رفت که داکاستا حضور داشت.

بازی با همین روند ادامه داشت و در دقایق پایانی نیمه اول، کمی از تب و تاب آن کاسته شد و در نهایت این نیمه با همان یک گل به پایان رسید.

نیمه دوم هم با حملات یوونتوس آغاز شد و این بار هم تنها 4 دقیقه زمان نیاز بود که آنها به گل برسند. این داگلاس کاستا بود که با یک حرکت خوب، درون محوطه جریمه بولونیا صاحب موقعیت شد؛ اما ضربه او توسط مدافعان حریف بلوکه شد. توپ برگشت به مویس کین رسید و او با یک بغل پای ساده، کار را تمام کرد.

بازیکنان میزبان که دیگر چیزی برای از دست دادن نداشتند، ابتکار عمل را در دست گرفتند اما در ایجاد موقعیت روی دروازه یوونتوس توفیق چندانی نداشتند. بازی با همین روند ادامه پیدا کرد و تلاش بازیکنان بولونیا برای جبران گل های خورده ثمری نداشت و  در نهایت بازی با همان دو گل به پایان رسید.

 

 

 

جام حذفی ایتالیا یوونتوس ایتالیا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر