کد خبر: 714688 A

روزنامه انگلیسی دیلی‌میل مدعی شد بارسلونا قصد دارد برای جذب ویلیان، هافبک چلسی، علاوه بر پرداخت 50 میلیون پوند به چلسی، مالکوم، بازیکن برزیلی خود را هم به این تیم واگذار کند.

به گزارش ایلنا، مالکوم تابستان گذشته با قراردادی به ارزش 38 میلیون پوند به بارسا پیوسته اما نتوانسته در این تیم خود را نشان دهد و بدرخشد. دیلی‌میل می‌گوید با توجه به اینکه قرارداد ویلیان، 18 ماه دیگر منقضی خواهد شد ممکن است چلسی با این پیشنهاد بارسلونا موافقت کند.

مالکوم، وینگر برزیلی بارسلونا که تابستان گذشته با قرارداد 38 میلیون پوندی از بوردو به این تیم کاتالان منتقل شد، در نیم‌فصل اول امسال نتوانست رضایت مدیران بارسا و کادر فنی این تیم را جلب کند و حالا ظاهرا بارسا قصد دارد او را در ازای دریافت ویلیان از چلسی به این تیم لندنی واگذار کرده و البته 50 میلیون پوند هم به چلسی پرداخت کند.

بارسلونا تابستان گذشته در اصل قصد داشت ویلیان را از چلسی جذب کند ولی بعد از آنکه تلاش‌هایش سه بار به نتیجه نرسید، به جای او مالکوم را از بوردو به خدمت گرفت. چلسی در تابستان پیشنهاد 65 میلیون پوندی بارسا برای ویلیان را رد کرده بود ولی حالا با توجه به اینکه هافبک برزیلی 30ساله شده و تنها 18 ماه از مدت قراردادش باقی مانده، ممکن است پیشنهاد شیرین بارسلونا، تیم لندنی را وسوسه کند.

 مائوریسیو ساری از سوی دیگر مایل نیست بازیکنان کلیدی خود را از دست بدهد و اعلام کرده که هدفش تقویت تیم است و نه از دست دادن بازیکنان فعلی اما سرمربی ایتالیایی چلسی می‌داند که در عین حال باید میانگین سنی تیمش را پایین بیاورد. چلسی با این پیشنهاد بارسا موافقت نکرده است؛ اگرچه ممکن است با فشار بیش‌تر بارسا، مقاومت این تیم در هم بشکند.

بارسلونا چلسی مالکوم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر