کد خبر: 714637 A

مدافع تیم ملی فوتبال ایران پس از برتری برابر ویتنام گفت: ویتنام نسبت به یمن تیم بهتری بود و در بعضی از دقایق بازی ما را تحت فشار قرار داد.

به گزارش ایلنا، تیم ملی فوتبال ایران با نتیجه 2 بر صفر مقابل ویتنام به برتری دست پیدا کرد؛ در پایان این مسابقه احسان حاج صفی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: خداراشکر دومین بازی‌مان را هم با برد پشت سر گذاشتیم. ویتنام نسبت به یمن تیم بهتری بود و در بعضی از دقایق بازی ما را تحت فشار قرار داد.

او اظهار داشت: حالا خودمان را برای دیدار مقابل عراق آماده می‌کنیم. در این 2-3 روز که به بازی با عراق مانده این تیم را آنالیز می‌کنیم تا بتوانیم بازی سوم‌مان را هم با برد به پایان برسانیم و مردم را خوشحال کنیم.

وی  درباره این موضوع که برد پرگل مقابل یمن انتظارات را از تیم ملی بالا برده بود، تصریح کرد: نمی‌توان پیش‌بینی کرد که یک یا 5 گل می‌زنیم، در این بازی اگر بی‌دقت نبودیم و فرصت‌هایمان گل می‌شد می‌توانستیم گل‌های بیشتری بزنیم. مهم 3 امتیاز بازی بود و بازی به بازی بهتر شویم و خودمان را برای مرحله حذفی آماده کنیم.

حاج صفی درخصوص کلین شیت ایران در دو بازی اخیر گفت: روی ساختار دفاعی‌مان خیلی کار کرده‌ایم و اول هدفمان این است که گل نخوریم و بعد از آن به گل برسیم. در این دو بازی به هدفمان رسیدیم و امیدوارم همین هدف را برای بازی‌های بعدی هم تکرار کنیم. بازی به بازی پیش می‌رویم و الان از آن 7 فینالی که داریم دومین بازی را با برد پشت سر گذاشتیم و  الان هم فقط به بازی با عراق فکر می‌کنیم.

تیم ملی فوتبال ایران احسان حاج صفی جام ملت های آسیا 2019
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر