کد خبر: 714626 A

جام ملت های آسیا 2019

وینگر تیم آمیان فرانسه همچنان به درخشش خود در ترکیب تیم ملی ادامه می‌دهد.

به گزارش ایلنا، سامان قدوس در دومین بازی خود برای ایران در جام ملت ها توانست یک پاس گل را به نام خود به ثبت برساند. قدوس که با انتخاب ایران برای بازی کردن محبوبیت بالایی بین  هواداران ایرانی کسب کرد.

قدوس که در جام جهانی فرصت چندانی برای بازی کردن پیدا نکرد امید داشت تا در جام ملت‌های آسیا از مردان ثابت کی‌روش باشد و بتواند با پیراهن تیم ملی کشورش بدرخشد.

در بازی نخست مقابل یمن در جام ملت‌های آسیا قدوس به عنوان یار تعویضی به میدان آمد وتوانست با یک ضربه والی گل پنجم ایران مقابل یمن را به ثمر برساند.

این عملکرد خوب مقابل یمن باعث شد تا کی‌روش در مقبال ویتنام وی را به عنوان بازیکن ثابت به میدان بفرستد و در ترکیب تیم ملی ایران قرار بگیرد.

وینگر تیم آمیان فرانسه جاب اعتماد کی‌روش را به خوبی داد و توانست در لحظاتی که بازی گره خورده بود با یک نفوذ خوب و ارسالی دیدنی از جناح راست موقیعت خوبی را برای سردار آزمون مهیا کند که این ابازیکن هم قدر پاس قدوس را دانست و توپ را با ضربه ی سر وارد دروازه کرد.

یک گل و یک پاس گل در دو بازی برای قدوس عملکری فوق‌العاده است. وی نشان داده که هر زمان به او فرصت داده شود می‌تواند اثرگذار باشد و گره از کار کی‌روش بگشاید.

باید منتظر باشیم و ببینیم قدوس در ادامه رقابت‌ها چقدر در تفکرات کی‌روش قرار خواهد گرفت و آیا تبدیل به یار فیکس ترکیب یوزهای ایرانی خواهد شد یا خیر.

photo_2019-01-12_17-40-52

تیم ملی فوتبال ایران جام ملت های آسیا سامان قدوس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر