کد خبر: 714606 A

جام ملت های آسیا 2019 ؛

علی کفاشیان در مورد جدال ایران و ویتنانم به اظهارنظر پرداخت.

به گزارش ایلنا، علی کفاشیان در باره پیروزی تیم ملی برابر ویتنام اظهار داشت: بچه ها بازی بسیار خوبی انجام دادند و نمایش مقتدر هستند اما از قدیم گفتند تا 3 نشه بازی نشه و امیدوارم در بازی سوم هم بتواند موفق باشد. 

او ادامه داد: امیدوارم ایران بتواند برابر عراق هم موفق باشد چون این تیم همیشه برای ما دردسر درست کرده است. عراق همیشه برابر ما خوب بوده است و اگر سومین بازی را ببریم نگرانی برای رسیدن به نیمه نهایی نخواهیم داشت.

نایب رییس فدراسیون فوتبال در مورد دیدار انتقامی با عراق هم گفت: انتقامی که نه چون ما باید اصولی بازی کنیم. همین عراق برابر ویتنام در دقایق پایانی پیروز شد اما این تیم بازیکنان خوبی دارد و باید سبک بازی مان با این دو بازی فرق کند هرچند آقای کی روش این مسائل را بهتر از ما می داند.

کفاشیان در مورد ناراحتی کی روش پیش از شروع بازی گفت: ایشان از اینکه رختکن کوچک بود ناراحت بودند و من هم چند بار به مسئولان ای اف سی گفتم. نمی دانم چه لجبازی بود که به ما اتاق خالی ندادند ضمن اینکه داور هم در چند  صحنه بی مورد به ما کارت داد. 

او در مورد عقد قرارداد کی روش با این ملی کلمبیا گفت: من هم این خبر را در رسانه ها دیده ام. یادم رفت از ایشان بپرسم و البته زمانش هم نبود اما او مربی حرفه ای است و تا قبل از پایان بازی ها تصمیمی نمی گیرد و اگر هم بگیرد اعلام نمی کند. 

نایب رییس فدراسیون فوتبال در مورد احتمال تمدید قرارداد کی روش هم می گوید: بستگی به نتایج دارد و ما باید به ایران برگردیم اما تمدید قرارداد او غیر ممکن نیست و اراده برای تمدید قرارداد او وجود دارد چون اگر بماند صعودمان به جام جهانی تضمینی است.

تیم ملی فوتبال ایران جام ملت های آسیا 2019
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر