کد خبر: 714453 A

تغییر مالکیت باشگاه پدیده باعث شد مشکلات مالی این تیم برطرف شود و یحیی گل‌محمدی نیز به تمرینات برگردد.

به گزارش ایلنا،تغییر مالکیت باشگاه پدیده باعث شد مشکلات مالی این تیم برطرف شود و یحیی گل‌محمدی نیز به تمرینات برگردد. پدیده‌ای‌ها خطر کسر شش امتیاز را نیز کاملا احساس می‌کردند که این مشکل نیز حل شد و قرار است شاگردان گل‌محمدی برای برپایی اردوی بدنسازی راهی ترکیه شوند.

در این رابطه گفتگویی با رضا ناصحی کاپیتان تیم انجام دادیم که از تغییرات اخیر بسیار خوشحال بود.

از تغییرات راضی هستی؟

تغییرات به موقع بود و جا دارد از آقای حمیداوی نهایت تشکر را کنم که در شرایط خیلی سخت تیم را تحویل گرفت و از یک فاجعه جلوگیری کرد تا داستان فصل گذشته تکرار نشود.

در آستانه کسر شش امتیاز هم قرار گرفته بودید؟

فکر کنم اگر یکی، دو روز دیرتر این نقل و انتقال صورت می‌گرفت و تیم مالک قبلی را داشت، الان با کسر امتیاز مواجه شده بودیم و به سرنوشت فصل گذشته گرفتار می‌شدیم. تیمی هم که با کسر شش امتیاز نیم‌فصل دوم را شروع کند، قطعا برای سقوط نکردن دست و پا خواهد زد.

مالک جدید تیم، خوزستانی است؟

بله، اصالت آبادانی دارد.

آخر هم یکی از خارج مشهد به داد پدیده رسید!

بله، خود مشهدی‌ها نتوانستند به داد تیم برسند و یکی از خارج از مشهد مالک تیم شد. البته کسب و کار آقای حمیداوی در مشهد است که غریبه هم نیست.

قرار است به اردوی ترکیه بروید؟

برای نیم‌فصل دوم باید آماده شویم که قرار است برای ادامه تمرینات راهی ترکیه شویم.

یک بازی دوستانه هم با سپاهان انجام دادید که باختید.

این بازی خیلی مفید بود و خود کادر فنی هم رضایت کامل داشت. با اینکه ما مقابل سپاهان باختیم ولی به آنچه که می‌خواستیم رسیدیم و شکست برابر این تیم را اصلا مهم نمی‌دانیم.

یکی از بازیکنان خوب تیم‌تان هم جدا شد.

من 13 سال پیش با محمدرضا خلعتبری همبازی بودم که رفاقت‌مان به سال‌ها پیش برمی‌گردد. خیلی دوست داشتم که او نیم‌فصل دوم هم در پدیده می‌ماند و بازی می‌کرد ولی بحث مشکلات شخصی و خانوادگی داستان دیگری دارد که اصلا نمی‌شود از یک نفر انتظار داشت و خرده گرفت. محمدرضا برای پدیده زحمت کشید و دوست داشت در تیم دیگری بازی کند که امیدوارم هر کجا رفت موفق شود.

چرا اکثر فوتبالیست‌های ایرانی وقتی می‌خواهند جدا شوند مشکلات خانوادگی را پیش می‌کشند؟!

از زندگی خصوصی فوتبالیست‌ها کسی خبر ندارد و نمی‌شود ایراد گرفت و انتقاد کرد. این مشکلات را همه دارند که گاهی وقت‌ها باعث می‌شود تصمیم دیگری بگیرند. من هم نمی‌توانم از محمدرضا ایرادی بگیرم چون از زندگی او خبر ندارم.

فکر می‌کنی جدایی او به تیم ضربه بزند؟

هیچ تیمی متکی به یک بازیکن نیست و پدیده هم نشان داده که بدون داشتن ستاره هم می‌تواند نتیجه بگیرد. آقایحیی کارش را به خوبی بلد است و می‌داند چطور جای خالی خلعتبری را پر کند.

تو از این اتفاق ناراحت نیستی؟

ناراحت هستم ولی نمی‌توانم کار خاصی انجام بدهم و آرزو می‌کنم که باز هم در آینده با خلعتبری همبازی شویم.

پدیده در هر دو جام مدعی قهرمانی است. فکر می‌کنی کدام جام را راحت‌تر کسب کنید؟

ما در جام حذفی مسابقات سختی را پشت‌سر گذاشتیم و تیم‌های قوی را حذف کردیم. الان هم سه تیم قدرتمند را پیش‌رو داریم تا قهرمان شویم. شما فکر می‌کنید بازی با تیم‌های پرسپولیس، سپیدرود و سپاهان یا تیم دیگری که در مسابقات حذفی حضور دارند، راحت است؟ قطعا راحت نیست و هدف ما برای موفقیت در هر دو جام است که باید ببینیم در آینده چه پیش خواهد آمد؟

شروع نیم‌فصل دوم را هم باید با پرسپولیس استارت بزنید.

ما بازی رفت را در عین ناباوری به پرسپولیس واگذار کردیم که اصلا حق‌مان نبود. این باخت هنوز در گلوی‌مان گیر کرده که باید در بازی برگشت جبران کنیم.

 

پدیده مشهد رضا ناصحی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر