کد خبر: 714305 A

سرمربی تیم فوتبال یمن می‌گوید شاگردانش شکست سنگین برابر ایران را فراموش کرده و به ادامه مسابقات جام ملت‌های آسیا فکر می‌کنند.

به گزارش ایلنا، تیم ملی فوتبال یمن با شکست سنگین برابر ایران رقابت‌های جام ملت‌های آسیا را آغاز کرد و یان کوچیان می‌گوید شاگردانش این شکست را به عنوان درسی در ذهن دارند تا برای بازی با عراق از آن استفاده کنند.

او اظهار داشت: تنها چند روز از بازی ما با ایران گذشته است. ما 5 بر صفر شکست خوردیم و بازی را تحلیل کردیم. حالا می‌خواهیم آن را پشت سر بگذاریم. اشتباهات فردی زیادی داشتیم و از آنها درس گرفته‌ایم. این اولین تجربه ما در جام ملت‌های آسیاست و با قوی‌ترین تیم در اولین گام بازی کردیم. 

کوسیان ادامه داد: ما خیلی خوب آغاز کردیم اما جدال برابر تیمی قوی مانند ایران آسان نیست. این را می‌دانم که می‌توانیم بهتر بازی کنیم. این را می‌دانیم که عراق هم تیمی قدرتمند است و آنها سیستم‌شان را از 2-3-5 و 3-3-4 تغییر داده‌اند و این نشان می‌دهد که ما می‌خواهیم فوتبال خوبی را در دفاع از خود داشته باشیم و از ضد حمله استفاده کنیم. ما بهترین فوتبال یمن را می‌خواهیم و ما به هر مسابقه‌ای با ذهنیت برنده میرویم.

تیم ملی فوتبال یمن یان کوسیان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر