کد خبر: 714146 A

کاتالان ها برای تقویت خط حمله خود به دنبال مهاجم اسپانیایی سابق رئال مادرید است و این انتقال میتواند از انتقالات عجیب این پنجره نقل و انتقالات اروپا باشد.

به گزارش ایلنا، قهرمان فصل قبل لالیگا به دنبال تقویت خط حمله خود است و در این راه تمایل دارد آلوارو موراتا بازیکن سابق رئال مادرید را به لالیگا بازگرداند.

آلوارو موراتا پس از انتقال60 میلیون پوندی اش به چلسی هیچگاه نتوانسته انتظارات را برآورده کند و مائوریتسیو ساری نیز تمایلی به نگه داشتن موراتا در تیمش نداشته و مایل به جذب مهاجم جدید است.

کاتالان ها به دنبال یک جانشین و ذخیره مطمئن برای لوییس سوارز هستند، بازیکنی که در 12 بازی از 17 بازی این فصل لالیگا به میدان رفته، و در این راه مهاجم اسپانیایی چلسی را گزینه خوبی می‌دانند اما این انتقال فقط در صورت جدایی دنیس سوارز هافبک تهاجمی بارسلونا از این تیم ممکن خواهد شد.

لازم به ذکر است که اونای امری سرمربی آرسنال نیز علاقه مند به سوارز است و بعید نیست با جذب سوارز توسط آرسنال به زودی شاهد حضور موراتا در بارسا باشیم که با توجه به پیشینه حضور این بازیکن در رئال مادرید می‌تواند حاشیه های زیادی را به همراه داشته باشد.

بارسلونا چلسی رئال مادرید موراتا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر