کد خبر: 714112 A

با قطع همکاری باشگاه والنسیا؛

بعد از نتایج ضعیف موناکو در نیم فصل اول لوشامپیونه این تیم به دنبال تقویت خود و فرار از منطقه سقوط است و در این راه علاقه مند به جذب مهاجم بلژیکی والنسیا است.

به گزارش ایلنا و به نقل از اکیپ، میچی باتشوایی مهاجم 25 ساله والنسیا که در نیم فصل اول عملکرد متوسطی در این تیم داشت نتوانسته رضایت کادر فنی این تیم را جلب کند و باشگاه اسپانیایی اعلام کرده که علاقه مند به ادامه‌ی انتقال قرضی این بازیکن نیست و به چلسی باز خواهد گشت.

تیری آنری سرمربی فرانسوی تیم موناکو نیز بعد از عملکرد ضعیفش در نیم فصل اول به دنبال تقویت تیمش برای نیم فصل دوم رقابت‌های لوشامپیونه است و بعد از جذب سسک فابرگاس از چلسی مشتاق است که باتشوایی را نیز از این تیم به خدمت بگیرد. 

ستاره 185 سانتی متری سابق مارسی و دورتموند در زمان حضور آنری در تیم ملی بلژیک شاگرد این مربی بوده است و ممکن است بار دیگر با آنری کار کند با این تفاوت که این بار ستاره سابق آرسنال در کسوت سرمربی تیم موناکو فعالیت دارد.

لازم به ذکر است که موناکو تنها تیم علاقه مند به جذب میچی باتشوایی نبوده اما باشگاه پادشاه نشین فرانسوی بیشترین شانس را برای به خدمت گرفتن این بازیکن دارد.

موناکو باتشوایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر