کد خبر: 714090 A

پس از مسابقات ویمبلدون اتفاق می‌افتد؛

تنیسور مطرح بریتانیایی اعلام کرد در پایان فصل از دنیای حرفه‌ای خداحافظی می‌کند.

به گزارش ایلنا و به نقل از اسکای، اندی ماری 31 ساله که سال گذشته تنها در 12 مسابقه شرکت کرده بود در هفته گذشته به استرالیا سفر کرد تا در تورنمنت مسابقات اُپن شرکت کند.

او گفت که قصد دارد در روز افتتاحیه مسابقات با روبرتو بائوتیستا که رتبه 22 جهان را در اختیار دارد مصاف بدهد. با این حال، هنگامی که از او پرسیده شد که آیا این ممکن است این دوره آخرین مسابقات او باشد، او گفت: "بله، فکر می کنم این احتمال وجود دارد، زیرا مطمئن نیستم که بتوانم از با دردی که دارم به مدت چهار یا پنج ماه دیگر بازی کنم."

Murray grimaces in pain during his quarter final

ماری که در کنفرانس 10 دقیقه‌ای به سختی صحبت می‌کرد در لحظه‌ای احساساتش بر او غلبه کرد و اشکانش سرازیر شد. او اعلام کرد که چندین سال با درد بازی می‌کرده و لحظات سختی را تجربه کرده است.

او به خبرنگاران گفت: "در طول دوره تمرینی من (در ماه گذشته در میامی) با تیمم صحبت کردم و به آنها گفتم که نمی‌توانم این کار را ادامه دهم. بنابراین تصمیم گرفتیم تا ویمبلدون ادامه بدهیم. این جایی است که می‌خواهم بازی را متوقف کنم، اما من نیز مطمئن نیستم که بتوانم این کار را انجام دهم. 

برنده سه دوره گرند اسلم و شماره یک تنیس جهان در دو سال گذشته با آسیب‌های زیادی رو به رو بود و چندین جراحی را تجربه کرد. 

MELBOURNE, AUSTRALIA - JANUARY 18:  Andy Murray of Great Britain plays a forehand in his second round match against Andrey Rublev of Russia on day three of

ماری در سال 2016 برای 41 هفته متوالی در صدر جدول بهترین تنیسورهای جهان حضور داشت و 9 جام کسب کرد که پنج جام به صورت متوالی بود. او تاکنون به 11 فینال گرند اسلم رسیده و در طول زندگی حرفه‌ای خود به 45 عنوان قهرمانی دست یافته است.

بخشی از کنفرانس خبری ماری را مشاهده می‌کنید:

حجم ویدئو: 5.75M | زمان ویدئو: 00:01:24
تنیس اندی ماری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر