کد خبر: 714018 A

وحشت از بازگشت علیرضا جهانبخش؛

خبر بازگشت علیرضا جهانبخش به تمرینات گروهی هر چقدر برای فوتبالدوستان ایرانی خوشایند بوده، موجی از وحشت را در اردوگاه حریف دوم ایران در جام ملت‌ها شکل داده است.

به گزارش ایلنا، علیرضا جهانبخش، وینگر تیم ملی ایران که اکنون با حضور در لیگ انگلستان و تیم برایتون چهره شناخته شده ایران در جام ملت‌ها محسوب می‌شود، با عبور از مصدومیت سنگین اکنون در آستانه بازی با ویتنام شرایط حضور در ترکیب تیم ملی را به دست آورده است.

سایت‌های ویتنامی با تیتر بازگشت اسلحه تیم ملی ایران به استقبال این بازیکن رفته‌اند. خبر خوب برای تیم ملی ایران این است که علیرضا جهانبخش که سابقه حضور در دو جام جهانی را در کارنامه دارد، شرایط بازگشت به ترکیب ایران را به دست آورده است. این بازیکن در شرایطی که در اردوی برایتون دچار آسیب شد اما توسط کارلوس کی‌روش در لیست این تیم قرار گرفت و بعد از بازی اول اکنون شرایط حضور در ترکیب را به دست آورده است. این در حالی است که کی‌روش ادعا کرده بود روی جهانبخش برای مراحل بعدی حساب کرده است. با این حال بعید است که سرمربی تیم ملی روی این بازیکن برای جدال مقابل ویتنام حساب باز کند و شاید او یک اسلحه خطرناک برای دیدار با عراق یا مرحله بعدی باشد. 

تیم ملی ایران روز شنبه به مصاف ویتنام خواهد رفت و امیدوار است با برتری در این بازی جواز صعود به مرحله بعدی را پیش از تقابل با عراق نصیب خود کند.

تیم ملی فوتبال ایران جام ملت های آسیا علیرضا جهانبخش جام ملت های آسیا 2019 تیم ملی فوتبال ویتنام
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر