کد خبر: 714009 A

جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹

هندی‌ها که در بازی اول خود دست به کار بزرگی زدند و با 4 گل به برتری دست یافتند، مقابل میزبان با شکست به کار پایان دادند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، در شرایطی که هند با برتری در بازی اول خود مقابل تایلند شگفتی ساز شده بود و به صدر جدول گروه اول دست یافته بود، در جدال با میزبان با شکست دو گله به کار پایان دادند.

تیم ملی امارات که در دیدار افتتاحیه جام ملت‌های آسیا غافلگیر شد و در دیدار مقابل بحرین به زحمت به تساوی یک بر یک رسید، از ساعت 19:30 امشب به مصاف ملی پوشان هند رفته و بعید به نظر می‌رسد کار چندان راحتی مقابل این تیم داشته باشد؛ تیم ملی هند که در بازی اول به شکل ناباورانه‌ای به برد 4 بر یک مقابل تایلند دست یافت، امیدوار است در بازی امشب هم از امارات میزبان حداقل یک امتیاز بگیرد تا راه همواری برای صعود از مرحله گروهی پیدا کند.

DwjxbbqXcAAp--P

تیم ملی هند

گورپریت سینگ‌ساندهو، ساندش چینگان، آناس اِداسودیکا، پریتام کوتال، سوبحاشیش بوث، آنیرود تاپا(70- رولین بورگس)، پرونای هالدر، اودانتا سینگ(79- جاکِچن سینگ)، هالیچاران نارزاری(46- ججه لالپخولا)، آشیک کورنین و سونیل چتری

سرمربی: استفن کنستانتین

تیم ملی امارات

خالد عیسی، خلیفه مبارک، اسماعیل احمد محمد،  الحسن صالح، علی حسن، عامر عبدالرحمن(75- محمد غریب)، خمیس اسماعیل(63- ماجد حسن احمد)، اسماعیل الحمادی، خلفان مبارک(85- اسماعیل مطر)، علی مبخوت و بندر الاحبابی.

سرمربی: آلبرتو زاکرونی

 

شرح گل

هند صفر - امارات 1 (دقیقه 41: خلفان مبارک): علی مبخوت بعد از نفوذ سریع از سمت راست زمین و سر توپی که زد، خلفان مبارک را در موقعیت گلزنی قرار داد که شوت او از زاویه بسته بعد از برخورد به اِداسودیکا وارد دروازه هند شد.

هند صفر - امارات 2 (دقیقه 88: علی مبخوت): پاس بلند علی حسن از میانه زمین به پشت مدافعان هند، به علی مبخوت رسید که این بازیکن با سر توپ زیبا به پریتام کوتال و شوت دقیق پای راست، دومین گل امارات را به ثمر رساند.

Dwj_xEPXcAAdDVL

در حاشیه

* آلبرتو زاکرونی نسبت به دیدار اخیرشان برابر بحرین، یک تغییر در بازی امشب مقابل هند داشته که اسماعیل احمد محمد را جانشین فارس جمعه در خط دفاعی کرده است.

* زلاتکو دالیچ، سرمربی تیم ملی کرواسی ازجمله مهمانان ویژه این مسابقه است که در جایگاه ویژه ورزشگاه زاید اسپورت حضور دارد.

* قبل از شروع مسابقه زاکرونی و کنستانتین، سرمربیان دو تیم برخورد گرمی با یکدیگر داشتند.

* بازی امشب هند و امارات، نخستین مسابقه جام ملت‌های 2019 محسوب می‌شود که ظرفیت ورزشگاه تقریبا تکمیل شده است.

* خبرنگاران شرق آسیایی حضور چشمگیری در ورزشگاه زاید اسپورت داشتند تا این مسابقه را پوشش دهند.

* هواداران تیم هند روی تمام موقعیت‌ها، با فریادهای بلند سر و صدای زیادی در ورزشگاه برپا کردند.

* خبرنگاران هندی حاضر در جایگاه، همانند تماشاگران این تیم در زمان حملات واکنش نشان می‌دهند و به تشویق تیم‌شان می‌پردازند.

* در قسمتی از استادیوم زاید اسپورت، جایگاه ویژه‌ای برای معلولان در نظر گرفته شده که در نوع خود جالب توجه است.

* اسماعیل احمد که به دلیل مصدومیت شدید از ناحیه سر در دقایق پایانی نیمه اول، با برانکارد به بیرون از زمین منتقل شده بود، با سر بانداژ شده در نیمه دوم به بازی ادامه داد.

* تماشاگران هند و امارات فوق‌العاده‌ای در ورزشگاه به وجود آوردند و مشغول تشویق تیم‌های خود هستند.

 

تیم ملی امارات تیم ملی هند جام ملت‌های آسیا 2019
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر