کد خبر: 713986 A

جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹

اردنی‌ها با برتری دو گله برابر سوریه توانستند جواز صعود به مرحله بعدی جام ملت‌ها را کسب کنند.

به گزارش ایلنا، تیم ملی اردن بعد از شگفتی سازی در دور اول و برتری مقابل استرالیا، اکنون با برتری دو گله مقابل سوریه توانست با شش امتیاز صعود خود به مرحله بعدی را قطعی کند.

در دور دوم از مرحله گروهی جام ملت‌های آسیا تیم ملی فوتبال اردن مقابل سوریه صف‌آرایی کرد و در پایان موفق شد با نتیجه 2 بر 0 سوریه را از پیش رو بردارد و به مرحله یک هشتم نهایی این رقابت‌ها صعود کنند.

در اوایل نیمه اول هر دو تیم اردن و سوریه سعی در نزدیک شدن به دروازه یکدیگر داشتند. در دقیقه 20 پاس فرهاد یوسف به موید علی رسید و ضربه او توسط عامر شفیع مهار شد. در دقیقه 26 روی حرکت یوسف الرواشده در محوطه جریمه، ضربه او در میانه راه توسط موسی سلیمان به گل اول اردن تبدیل شد. در دقیقه 43 روی حرکت موسی سلیمان از کنار زمین و ارسال او این طارق خطاب بود که با ضربه سر گل دوم اردن را به ثمر رساند و نیمه اول با همین نتیجه پایان یافت.

swryh

نیمه دوم هم با برتری اردنی‌ها آغاز شد. در دقیقه 54 ضربه سعید المورجان از اردن توسط دروازه‌بان سوریه دفع شد. در دقیقه 56 شوت عمر خربین را دروازه‌بان اردن مهار کرد. در دقیقه 71 باز هم ضربه عمر خربین توسط عامر شفیع مهار شد. در دقیقه 81 عامر شفیع برای بار سوم در این نیمه عمر خربین را در گلزنی ناکام گذاشت. در دقیقه 83 ضربه سر عمر خربین توسط دروازه‌بان اردن مهار شد تا او ناکام بزرگ این بازی لقب گیرد. دقیقه 88 ضربه سعد المورجان توسط دروازه‌بان سوریه مهار شد.

 

تیم ملی اردن تیم ملی سوریه جام ملت های آسیا 2019
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر