کد خبر: 713962 A

بحرین با شکست برابر تایلند یکی از شگفتی‌های دیگر جام ملت‌ها را رقم زد.

به گزارش ایلنا، تیم ملی تایلند به نخستین پیروزی خود در جام ملت‌های آسیا دست پیدا کرد. در دور دوم دیدارهای گروه A جام ملت‌های آسیا در امارات تایلند پس از شکست ۴ بر یک برابر هند در بازی اول، توانست بحرین را که در مسابقه نخست خود امارات میزبان را متوقف کرده بود شکست دهد.

تایلند پس از شکست تحقیر آمیز در بازی با هند برای کسب پیروزی وارد میدان شده بود اما تلاش هر دو تیم در نیمه نخست بی نتیجه بود. بحرین با حرکاتی که عمدتا از سمت چپ طرح ریزی می شد در پی ضربه زدن به تایلند بود و چند بار در نیمه نخست دروازه تایلند را تهدید کرد و تایلند نیز حملاتی جسته و گریخته داشت.

بهترین موقعیت بحرین در نیمه نخست روی یک ضربه سر در چند قدمی دروازه که به آسمان زده شد از دست رفت. تایلندی‌ها نیز با محوریت تیراسیل دانگدا که روز خوبی را پشت سر نگذاشت فرصت‌هایی به دست آوردند.

در نیمه دوم تایلند به به ثمر رساندن گل پیروزی به بحرین شوک وارد کرد. بحرین در ادامه روی یک موقعیت به شدت دروازه تایلند را تهدید کرد اما تایلند در ادامه روی یک ضد حمله با تک به تک آدیساک کرایسورن توپ را به تیرک دروازه بحرین کوبید.

در واپسین دقایق بازی بحرین حملات گسترده تری روی دروازه تایلند ترتیب داد اما چیزی نمانده بود که تایلند در آخرین لحظات به گل دوم برسد. این بار سید شبیر علوی دروازه بان بحرین ضربه تیراسیل دانگدا را به کرنر فرستاد. در نهایت تایلند توانست این بازی دشوار را به سود خود پایان دهد.

شرح گل

دقیقه ۵۸؛ چاناتیپ سونگکراسین؛ (تایلند ۱-۰ بحرین): پاس عرضی و سریع تریستان دو به محوطه جریمه به چاناتیپ سونگکراسین رسید و او با ضربه ای محکم توپ را وارد دروازه بحرین کرد.

bahrain_vs_thailand_line_up

thailand_1_bahrain_0 

بحرین تایلند جام ملت های آسیا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر