کد خبر: 713934 A

مربی تیم ملی در مورد آخرین شرایط تمرینات پیش از بازی با ویتنام صحبت کرد.

به گزارش ایلنا، اوسیانو کروز درباره آخرین شرایط تیم ملی بعد از برتری پرگل در بازی اول و در آستانه بازی با ویتنام گفت: خبر خوب این است که تمام بازیکنان آماده هستند و علیرضا جهانبخش هم در جمع ما حضور دارد و تیم آماده ای را در اختیار خواهیم داشت. مهمترین مساله ای که پیش رو ماست بازی ویتنام است. ویتنام فینال دوم ماست و بسیار تعیین کننده است و تمام تمرکز ما روی این تیم است. آنها مدعی صعود به مرحله بعدی هستند و دو حریف مقابل هم کار سختی خواهند داشت.

وی در ادامه صحبت‌هایش گفت: متوجه هستیم که خیلی از افراد اشاره می کنند که عراق مدعی صعود است اما ما تمرکزمان در حال حاضر روی ویتنام است و می‌دانیم این بازی کاملا تعیین کننده است.

کروز در واکنش به سوالی درباره اینکه آیا تیم ملی آماده یک چالش برای دستیابی به عنوانی مهم در این رقابت‌هاست یا خیر گفت: هم بازیکنان و هم کادرفنی سراسر انگیزه و اشتیاق هستند. مطمئنا اگر بخواهیم به مراحل بالاتر و موفقیت برسیم باید قدم به قدم برویم. اگر بخواهیم این پیام را به آنها درباره مرحله آخر و این تصویر بزرگتر به آنها بدهیم مطمئنا به نتیجه نخواهیم نرسید. ما به بازیکنان می‌گوییم که باید قدم به قدم جلوتر برویم و اکنون شرایط خوبی نیز در این زمینه داریم.

وی درباره شرایط مناسبی روحی بازیکنان در اردوی تیم ملی گفت: ببینید، فکر می‌کنم داشتن یک شرایط سلامت از نظر رفتار اعضای تیم و بازیکنان با یکدیگر دارند خیلی مهم می تواند باشد و ما در حال حاضر این انگیزه کافی را دارم. ما در تمام اردوها رفتارمان اینچنین است و همانطور که در اردوهای قبلی و پیش از جام جهانی روسیه هم به این شکل بود.

تیم ملی فوتبال ایران جام ملت های آسیا اوسیانو کروز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر