کد خبر: 713887 A

کی‌روش استنلی توانسته با 9 گل در 13 بازی آقای گل لیگ باشد.

به گزارش ایلنا،کی‌روش استنلی توانسته با 9 گل در 13 بازی آقای گل لیگ باشد. استنلی در دیدار با پدیده و استقلال خوزستان به دلیل محرومیت غایب بوده است. از این 9 گل استنلی 2 گل از روی نقطه پنالتی به ثمر رسیده و 7 گل به وسیله ضربات سر در طول سایر بازی‌ها بوده که تنها یک چهارم کل گل‌های زده سپاهان را شامل می‌شود.

استنلی در 5 هفته نخست لیگ برتر هیچ گلی برای سپاهان به ثمر نرسانده و اولین گلش را در هفته ششم برابر پارس جم به ثمر رساند که گل دوم و تساوی بخش تیمش بود. پیش از آن سپاهان در 5 بازی 11 گل به ثمر رسانده بود که استنلی هیچ نقشی در آن نداشت. استنلی کی‌روش در دیدار حساس با پدیده حضور نداشت ولی سپاهان در این بازی موفق شد صدرنشین آن روزهای لیگ برتر را بعد از 13 هفته شکست ناپذیری از پیش رو بردارد.

تنها شکست پدیده تا آن زمان مربوط به هفته اول مقابل پرسپولیس بود که با گل شاگردان برانکو از روی نقطه پنالتی به ثبت رسیده بود و پدیده تا آن زمان در جریان بازی شکست نخورده بود و برابر سپاهان و در غیاب استنلی این نتیجه را تجربه کرد. تک گل آن بازی را مهرداد محمدی روی یک شوت از بیرون محوطه جریمه به ثمر رساند. همه بازیکنان سپاهان در گل‌های زده این تیم درگیر بوده‌اند. به جز پیام نیازمند دروازه‌بان و مهدی کیانی، مهرداد محمدی، سجاد شهباززاده و ساسان انصاری به عنوان عناصر هجومی تیم و کمی عقب‌تر از آن‌ها ولادیمیر کومان و محمد کریمی نقش پررنگی در عملکرد سپاهان داشتند. محمد کریمی جوان آقای پاس گل لیگ است. محمد ایرانپوریان، سعید آقایی، حسن جعفری، عزت‌اله‌پورقاز، خالد شفیعی و سیاوش یزدانی هم 6 عنصر دفاعی سپاهان در نیم فصل نخست بودند که تمام آنها حداقل یک بار یا بیشتر گل زده یا پاس گل داده‌اند.

6 گل سپاهان توسط بازیکنان خط دفاعی به ثبت رسیده است. گل ششم به سپیدرود توسط ایرانپوریان، گل دوم به ذوب آهن توسط پورقاز، گل اول به پارس جم توسط ایرانپوریان،‌ گل دوم به سایپا توسط خالد شفیعی و تک گل بازی با پرسپولیس توسط پورقاز تنها گل‌های خط دفاع سپاهان بودند و تاثیرگذاری به عنوان پاس گل هم روی تعداد بیشتری از این آمار توسط خط دفاع به ثبت رسیده است.

 

 

 

سپاهان اصفهان کی‌روش استنلی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر