کد خبر: 713846 A

کدام بازیکن 7 را از دست مجیدی می‌گیرد

شماره 7 استقلال پس از خداحافظی فرهاد مجیدی برای هیچ بازیکنی خوش یمن نبوده است.

به گزارش ایلنا،بعد از خداحافظی و جدایی فرهاد مجیدی پیراهن شماره7 استقلال به هیچ بازیکنی وفا نکرده و سواری نداده است. بعد از مدتی بایگانی شدن، بختیار رحمانی این پیراهن را پوشید. منصوریان از فرهاد خواست تا با دستان خودش 7 را به ستاره آن موقع فوتبال ایران بدهد اما مجیدی قبول نکرد و در تمرین آبی‌ها آفتابی نشد.

بختیار اولین قربانی این پیراهن بود. بعد از او حسن بیت‌سعید هم با 7 استقلال به قهقرا رفت. مامه بابا تیام با وجود عملکرد فنی فوق‌العاده مانند 2 نفر قبلی بیش از نیم فصل در استقلال دوام نیاورد. مارکوس نیومایر با سابقه پوشیدن پیراهن منچستریونایتد هم سرنوشتی بهتر از نفرات قبلی نداشت.

شماره 7 استقلال در نیم فصل دوم بر تن بازیکنی نمی‌تواند برود اما داستان لیگ قهرمانان آسیا تفاوت دارد.

این بار فرهاد خودش در کادر فنی است و هرکسی که قرار باشد پیراهن شماره 7 را از روی زمین بردارد باید از خود مجیدی رخصت بگیرد. این پیراهن به یک بازیکن جوان می‌رسد. فرشید اسماعیلی پیراهن شماره 8 که متعلق به مجتبی جباری بود را برداشته است. برای شماره 7 چند کاندیدای جوان وجود دارد.

محسن کریمی سال‌هاست که برای پوشیدن شماره 7  لحظه شماری می‌کند و یک بار هم استوک از فرهاد هدیه گرفته که برایش خوش‌یمن بود. اگر کریمی در نیم فصل دوم شروع خوبی داشته باشد احتمال اینکه در آسیا هم شماره 7 را از فرهاد بگیرد زیاد است.

اللهیار صیادمنش هم شروع بسیار خوب و امیدوارکننده‌ای در استقلال داشته و یکی از گزینه‌های پیراهن فرهاد در آسیاست.

مهدی قائدی که با وجود استعداد درخشان دچار حاشیه‌هایی شده و نیاز به روحیه و حمایت دارد هم شاید بین گزینه‌های مجیدی قرار داشته باشد.

از این 3 نفر که بگذریم استقلال هافبک جوان و فوق‌العاده با استعداد و خوش‌اخلاقی به نام رضا آذری هم دارد.

هرچند با توجه به دقایق کمتر بازی و فیکس نبودن شانس او کمتر است اما فراموش نکنید که فرهاد هم غیر قابل پیش بینی است و احتمال اینکه این استعداد جوان را لایق پیراهنش بداند وجود دارد. باید دید سرانجام انتخاب فرهاد کدام است و اصلا او بازیکنی را در این مقطع لایق شماره 7 می‌داند یا دست کم تا پایان فصل گزینه‌ای را انتخاب نخواهد کرد.

استقلال فرهادمجیدی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر