کد خبر: 713806 A

مهاجم پیکان در تیررس سایپایی‌ها

مهاجم کهنه‌کار پیکان پس از تغییرا کادرفنی قصد دارد از این تیم جدا شود.

به گزارش ایلنا،باشگاه پیکان با انتخاب حسین فرکی تمرینات آماده‌سازی خودش را آغاز کرده تا بتواند ناکامی‌های نیم فصل اول را برای ادامه لیگ جبران کند. به همین خاطر باشگاه پیکان با دریافت برنامه از سرمربی جدید این تیم در حالی به دنبال تامین خواسته‌های او از جمله جذب چند بازیکن جدید است که شنیده می‌شود برخی بازیکنان این تیم با پیشنهاد از سوی دیگر تیم‌های لیگ برتری مواجه شده‌اند.

یکی از این بازیکنان گویا محمد قاضی، مهاجم این فصل پیکان است که در نیم فصل اول شرایط به نوعی رقم نخورد تا بتواند روند خوب این چند فصل اخیرش را ادامه دهد. شنیده می‌شود باشگاه سایپا و شخص علی دایی که به شدت از عملکرد مهاجمان خود ناراضی است با توجه به حضور این تیم در پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا به دنبال تقویت این ضعف است.

در این خصوص محمد قاضی که سابقه کار با دایی در نفت تهران و صبا را دارد یکی از مهاجمانی است که اگر شرایط فراهم باشد، شهریار مایل است از این مهاجم باتجربه در نیم فصل دوم و لیگ قهرمانان در نوک خط حمله سایپا بهره ببرد و در این خصوص یکی از نزدیکان شهریار با این مهاجم تماس داشته تا در صورت امکان شرایط حضور او را در سایپا فراهم کند. حالا سایپایی‌ها منتظر جواب محمد قاضی هستند اما بعید است باشگاه پیکان با جدایی این مهاجم که پیش از این شنیده شد پدیده‌ای‌ها هم به دنبال بازگشت او به مشهد هستند، موافقت کند.

 

پیکان تهران محمدقاضی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر